PRODÁNO

Když někdo pokukuje po bytě mezi Budějárnou a Arkádami, tak je celkem jasné, co od něj očekává. Všechny myslitelné obchody v bezprostředním okolí, luxusní spojení do centra i ven z Prahy a hlavně – mít to jenom pár kroků do mojí kanceláře.

Přesně tohle a nejenom to Vám nabídne byt v červeném domě Za Zelenou Liškou. Pojďme se podívat nejdříve dovnitř bytu. Najdete ho v prvním patře čtyřposchoďového cihlového domu a na svých 80 m2 vám nabídne tři solidně velké slunné pokoje, orientované k východu a k jihu, menší kuchyň se spíží a oknem k západu a samozřejmě sanitární místnosti. K tomu přidejte chodbu s vestavěnou skříní, skoro pětimetrový sklep a máte byteček pro rodinu jako dělaný.

V současné době lze kondici bytu nazvat jako zachovalou. Doposud byl obýván velmi slušnými nájemníky, kteří se odstěhovali bezprostředně před prodejem a byt je tedy volný a připravený ke koupi, nastěhování, ale i k případné modernizaci. Na zemi v pokojích jsou dřevěné parkety, okna jsou plastová, stěny nově vymalované a také všechny interiérové dveře prošly lakováním. Kuchyně bude chtít novou linku, tu starou jsme raději odvezli. Na zemi najdete dlažbu, stejně jako v chodbách a v koupelně a na záchodě. Posledně jmenované místnosti prošly před lety revitalizací, toaleta je řešená geberitem a najdete zde i malé větrací okno.

Vytápění bytu i ohřev vody zajistíte plynem. Vzhledem k extrémně nízkým poplatkům za provoz domu se útraty nemusíte bát ani v dnešní době. V domě jsou totiž v přízemí dva komerční prostory, které svými nájmy přispívají velmi solidně do domovního rozpočtu. Úhrada je tedy pouze symbolických 500,- za provoz SVJ + vlastní spotřeba vody, plynu a elektřiny + odvoz odpadu.

Byt je v osobním vlastnictví, neváznou na něm žádná právní omezení a pokud se rozhodnete na jeho pořízení čerpat hypotéku či jakoukoliv jinou formu úvěru, neváhejte požádat o asistenci. Umíme zařídit i nestandardní způsoby financování například pro nedostačující bonitu apod.

Okolí je přesně takové, jaké od Pankráce očekáváte. Seženete zde úplně vše, od obchodů se vším možným i nemožným, restaurací, barů i vináren, mají tu zastoupení všechny banky i úřady. O školách a sportovištích ani nemluvě. Pokud patříte k lidem, kteří rádi tráví čas v obchodních centrech, tak do Arkád Pankrác doskočíte s rozeběhem a stanice metra jsou tu hned dvě. Zanedlouho budou dokonce tři, protože nedaleko vyroste stanice metra „D“.

Pokud zatoužíte po zeleni a nebude vám stačit park, který máte přímo pod okny, vydejte se nejlépe do Kunratického lesa. Dá se i pěšky, případně tři stanice autobusem.

Pokud toužíte bydlet v jedné z nejmodernějších pražských čtvrtí, ale přesto v klasickém domě přímo nad retro řeznictvím, tak vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

6.990.000,-

STAVEBNÍ DOKUMENTACE
PENB