ZADÁNÍ BYLO JASNÉ. CO NEJDŘÍV A ZA CO NEJVÍC!

VÝCHOZÍ STAV

Panelový dům v pražských Malešicích nevypadal zle. Ale byt už toho dost zažil a nájemníci, kteří ho posledních několik let obývali, mu na kráse také dvakrát nepřidali. K tomu připočtěme ne zrovna podařenou rekonstrukci před spoustou let. No a navíc nás tlačil čas, protože majitelka bytu potřebovala peníze z prodeje použít na zaplacení domu.

Číst více...

VYBOURAT, VYKLIDIT A ZNOVA!

Navzdory časovému limitu jsme se rozhodli, že nejvyšší cenu paní majitelce získáme tím, když ten byt změníme k nepoznání. A protože jsme na celou akci měli cca měsíc, museli jsme si pěkně máknout.

Začali jsme vytrháním všech podlah včetně dlažby, která byla přilepená tak, že držela jen vlastní vahou a na některých místech ani to ne. Odstranili jsme starou ošklivou kuchyňskou linku a při té příležitosti zjistili, že zcela chybí hydroizolace.

Pak už to šlo ráz na ráz. Nivelačka, mirelon, laminátová plovoučka, olištovat. Největší prostoje samozřejmě byly při čekání na proschnutí, ale jinak se jelo takřka nonstop. Práci nám sice trochu komplikoval až příliš aktivní předseda SVJ, ale nakonec se ukázalo, že lidi se vždycky dokážou dohodnout.

Když byla podlaha hotová, došlo na výmalbu a sestavení nové kuchyně. Poslední dvířka se usazovala ve chvíli, kdy už do bytu designéři nosili nábytek a dekorace, aby se další den mohlo fotit a natáčet.

VÝSLEDEK

Jak to dopadlo můžete vidět na fotkách a na videu. Pusťte si ho se zvukem, trošku tam o tom bytě povídám. Byt se dle očekávání prodal za pár dnů a celá akce tedy dopadla na jedničku.

  • kompletní vyklizení bytu
  • rekonstrukce podlah, výmalba, instalace nové kuchyňské linky

  • kompletní dekorace a vybavení nábytkem
  • tvorba „rodinného“ videa s jasným vytyčením cílové skupiny
  • pořízení profi fotodokumentace a kompletní inzertní kampaň
  • právní zajištění převodu vlastnictví

  • a to vše v rekordním čase!

I S OBYČEJNÝM PANELÁKOVÝM BYTEM
JDOU DĚLAT ZÁZRAKY!