PRODÁNO

DRUŽSTEVNÍ BYT 3+1 V SRDCI STRAŠNIC

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Chcete družstevní 3+1 s doplacenou anuitou o rozloze 72,3m2 ve velmi zvýšeném přízemí cihlového domu v Nosické ulici v pražských Strašnicích?

Byt disponuje třemi samostatnými pokoji, z nichž dva jsou navíc propojené dveřmi. Kuchyňka je menší, se starší linkou a spotřebiči. Byt je v částečně rekonstruovaném a částečně původním stavu, kdy největších úprav doznalo jádro. Koupelna i toaleta jsou moderní, v koupelně najdete sprchový kout a umyvadlo, toaleta je samostatná.

Pokoje a kuchyň jsou v původním, leč velmi dobře udržovaném stavu a lze je buď podrobit povrchové rekonstrukci, nebo i méně náročným obyvatelem užívat tak jak jsou. Byt byl dosud úspěšně pronajímám.

Na podlaze dvou pokojů najdete dřevěné vlisy, v klasickém dekoru rybí kosti. Jejich povrch je již na několika místech zašlý, ale přebroušení a přelakování jejich slávu bez obtíží obnoví. Ve třetím pokoji je na zemi plovoucí podlaha. V chodbě a v kuchyni naleznete dlažbu.

V předsíni naleznete i vestavěné skříně a pokud by vám úložný prostor nestačil, je zde i sklep.

Dům je ve velmi dobrém stavu, fasáda i interiéry prošly před časem rekonstrukcí a je to na nich poznat nejen vizuálně, ale pocítíte to i při placení velmi nízkých poplatků za topení.

A proč by tady někdo měl chtít bydlet? Protože hned za rohem je Billa, jsou tu dvě stanice metra, Strašnická a Skalka, pro rodinu je tady na každém metru dětské hřiště, park Gutovka je doslova na konci ulice. Nedaleko je obchodní centrum Vivo s kinem, obchody, je tu spousta restaurací. Pokud máte rádi vlaky, tak nedávno vznikla nová železniční stanice Praha-Zahradní město, ze které dojedete až do Budějovic. A pokud raději jezdíte autem, tak budete mít určitě radost z toho, že Nosická je jedna z mála ulic v Praze, kde absolutně bez problémů zaparkujete.

Byt je už vzhledem ke své lokalitě velmi dobrou investicí s rozumným nájemním výnosem, zároveň se jedná o bezvadné bydlení pro rodinu.

Takže vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

DISPOZICE

3+1 + SKLEP

PODLAŽÍ

HODNĚ ZVÝŠENÉ PŘÍZEMÍ

ORIENTACE

KUCHYŇ, LOŽNICE – SEVER
OBÝVÁK, 2. LOŽNICE – JIH

VÝMĚRA

72,3M2 BYT
2M2 SKLEP

STAV

PO REKONSTRUKCI JÁDRA, ZBYTEK UDRŽOVANÝ

6.500.000,-

 

(ANUITA JE DOPLACENA, PŘEVOD DO OV SE NEPLÁNUJE)