PRODÁNO

BYT 2+KK V NUSLÍCH, ULICE K PODJEZDU

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Na 50m2 se vejde opravdu příjemně velké „dvakákáčko“ a nejinak je tomu i v tomto případě. Byt ve třetím patře skvěle zrenovovaného činžovního domu v ulici K podjezdu vám nabídne dvě prosluněné místnosti s okny orientovanými na jihovýchod a zázemí bytu s dostatkem úložných prostor.

Větší z pokojů se svými 21,5 metry může sloužit jako obytná ložnice, případně můžete jako obývací pokoj použít druhou místnost s pár měsíců novou kuchyňskou linkou.

V koupelně najdete sprchový kout, prostor na pračku a plynový kotel, který se stará o ohřev teplé vody i radiátorů. Toaleta je samostatná. V předsíni je mimo vestavěných skříní i spíž, o dostatek úložných prostor se tedy bát nemusíte.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012 a při té příležitosti došlo nejen k přestavbě jádra, ale i k výměně veškeré elektrických rozvodů, povrchů, podlahové krytiny a dveřních zárubní.

Náklady na provoz bytu jsou velmi rozumné, dva dospělí a jedno dítě se vešli měsíčně do 5.500,- Kč včetně energií.

Dům byl také kompletně zrenovován, je ve skvělé kondici a je to na něm poznat zevnitř i z venku. Opravené jsou interiéry společných prostor, střecha, fasáda i výtah, dveře na čip, hotové stoupačky. Transparentní rozpočet a výpis provedených a plánovaných úkonů a zodpovědně dělané veškeré revize – i to je známkou dobře vedeného SVJ. Zde se opravdu žádných pastí bát nemusíte.

Byt je v osobním vlastnictví, lze na něj bez omezení čerpat hypotéku se kterou vám samozřejmě rádi pomůžeme a pokud nesplňujete bankovní podmínky, máme alternativu ke klasické hypotéce i pro vás.

Okolí bytu je skvělé jak dopravně, tak co do vybavenosti. Autobusová zastávka je přímo naproti domu, tramvajovou stanici Pod Jezerkou najdete cca 100 metrů od dveří. Pokud cestujete vlakem, nádraží Praha-Vršovice je také pár minut od domu a autem na magistrále jste za dvě minuty. A když tomu dáte pár let, tak se dočkáte i metra na Synkáči, který je 10 minut svižnou chůzí.

Přímo naproti domu je mateřská školka s dětským hřištěm, základka 3 minuty pěšky. V blízkém okolí je nespočet malých obchodů, restaurací i služeb, pokud se vám zachce zeleně, tak prakticky hned u domu je pěkné údolí Botiče, volně navazující na park Jezerka.

Přijďte se přesvědčit, že Nusle nejsou jen „ta čtvrť pod mostem“, ale že je tu fakt krásně.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

DISPOZICE

2+KK

PODLAŽÍ

4. ZE 6

ORIENTACE

JIHOVÝCHODNÍ

VÝMĚRA

50,25M2

STAV

REKONSTRUKCE 2012

5.600.000,-