VELKÝ, SKORO BEZBARIÉROVÝ BYT V CENTRU DOBŘÍŠE

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Na 96 m² se toho vejde opravdu hodně, ale v tomto případě má skoro smysl mluvit o objemu, víc než o ploše. Tady vám totiž může patřit přes 330 m3 prostoru. Přijměte pozvání do bytu v panelovém domě, který má bezpochyby nejvyšší stropy v Česku.

Interiér a dispozice: Tento jedinečný byt disponuje třemi pokoji, které nabízejí dostatek prostoru pro každého člena vaší rodiny. Největší z nich má u paneláku nevídaných 25 m² a nejmenší z pokojů, o rozloze 19 m², je vybavený vestavěným patrem, ideálním pro dětské hry pro spaní, nebo jako úložný prostor.

Úložných prostor zde obecně najdete spoustu a to opět díky vysokým stropům. Nad chodbou do kuchyně je velkokapacitní stropní police už vybudována a vám nic nebrání udělat si podobná patra všude v celém bytě. A vysoké stropy dodávají bytu také světlost a vzdušnost, což vytváří příjemné a prostorné prostředí pro každodenní život.

Kuchyně je samostatná, což zajišťuje klid a oddělení od obývacího prostoru. Pokud vám její oddělení od zbytku bytu nevyhovuje, příčky lze s požehnáním statika a SVJ upravit, můžete tedy i měnit dispozici bytu a přizpůsobit ho svým potřebám.

Byt samotný je v dobrém stavu, ale náročnější vlastník si jej jistě rád kompletně zrekonstruuje k obrazu svému.

Exteriér: Navzdory umístění v přízemí není skrz okna z ulice vidět, což zajišťuje dostatek soukromí. Byt je od klidné ulice oddělen pásem trávníku a okna jsou vysoko, takže do nich z venku nikdo nekouká, což přidává k jeho klidné atmosféře.

Ke vchodu do domu vede nájezdová rampa, což usnadňuje přístup i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Byt není stoprocentně bezbariérový, ale fakt, že pro přístup do něj nemusíte překonat ani jeden schod, situaci hodně pomáhá.

Dům je z velké části zrekonstruovaný, samozřejmě zateplený, má nové rozvody sítí, vestibul i vstup.

Okolí: Byt se nachází v samém centru Dobříše, navzdory tomu je ale mimo hluk hlavní Pražské ulice.

Okolí nabízí mnoho možností zejména pro rodiny s dětmi. V blízkosti najdete mateřské i základní školy, což usnadní každodenní život vaší rodiny. Pro milovníky přírody je tu mnoho parků a lesů, které nabízejí klidné prostředí pro relaxaci a aktivní odpočinek. Sportovní nadšenci ocení blízkost sportovního areálu s multifunkčním hřištěm a tenisovými. Vykoupat se můžete zajet do nedalekého Papeže. O restauracích a místech, kde si zpříjemnit život ve městě, ani nemluvě – je jich tu spousta.

Klíčové vlastnosti:

  • Prostorný byt: 96 m²
  • Tři pokoje: včetně jednoho s vestavěným patrem
  • Samostatná kuchyně
  • Vysoké stropy a světlé prostory
  • Možnost úpravy dispozice
  • Nájezdová rampa pro bezbariérový přístup
  • Klidná lokalita v centru města s výbornou občanskou vybaveností

Tento byt je ideálním místem pro rodiny, které hledají klidné a prostorné bydlení s výbornou dostupností všech potřebných služeb. Přijďte se přesvědčit osobně o kvalitách tohoto bytu a zjistěte, proč by mohl být právě tím pravým místem pro vás.

Byt je samozřejmě v osobním vlastnictví, takže pokud jeho nákup hodláte financovat hypotékou, rád vám s jejím vyřízením pomůžu.

DISPOZICE

3+1

+SKLEP

PODLAŽÍ

1. NP

ORIENTACE

JIH
– VÝCHOD

VÝMĚRA

96M2 OBYTNÁ PLOCHA

2M2 SKLEP

STAV

UDRŽOVANÝ, VHODNÝ K REKONSTRUKCI

5.600.000,-