Když pořizujete pozemek na výstavbu domu, zajímá vás zejména několik věcí. Jeho poloha, velikost, co na něm můžete postavit, jak dalece je zasíťovaný, jací jsou sousedé a co je v okolí. Tak to vezmeme postupně.

Pěkný rovinatý pozemek o výměře 1717m2 najdete v intravilánu Cerhýnek. Cerhýnky jsou hezká klidná obec přibližně se sto dvaceti domy. Část sousedství je obývána starousedlíky, v posledních letech se sem však poměrně hojně stěhují mladí lidé z větších měst. Nachází se bezprostředně městysu Cerhenice, pod který správně spadají. Cerhenice jsou co by kamenem dohodil od Peček a pokud nevíte kde jsou Pečky, tak to je město zhruba ve třech čtvrtinách cesty z Prahy do Kolína. Takže celkově velmi dobře dostupné místo jak vlakem, tak autem.

Parcela se skládá ze dvou pozemků. Jedna je určena přímo pro výstavbu, druhá je vedena aktuálně jako zahrada. Ale v územním plánu je celá plocha určena pro výstavbu takzvaného venkovského bydlení, tedy když dodržíte podmínky výstavby stanovené Obecně závaznou vyhláškou obce, můžete to různě kombinovat. Vyhláška zmiňuje možnost výstavby až dvoupodlažní budovy včetně podkroví se sedlovou nebo valbovou střechou a 20% zastavitelností na parcele o velikosti minimálně 800m2. Což zde je splněno více než dvojnásobně. Budete muset dodržet uliční čáru také zajistit dostatečný počet parkovacích míst.

Zasíťovanost pozemku už ani lepší být nemůže. Voda, spádová kanalizace, elektřina i plyn je na hranici pozemku. Přípojky jsou vybudované, můžete se rovnou napojit.

Do Cerhenic se dostanete autem za dvě minuty a pomalou chůzí za dvacet. A když mluvím o chůzi, připravte se na krásnou procházku po dlážděném chodníku skrz remízky a kolem snad nejhezčího a nejlépe vybaveného hřiště ve Středočeském kraji. Najdete tady dřevěné bludiště, lezeckou stěnu, prolézačky a klouzačky i vyhlídkovou věž. V Cerhenicích nakoupíte v Jednotě, pošlete dopis z pošty, zajdete si na pivo do Sokolovny, pro děti jsou nachystané dokonce dvě krásné mateřské školy a jedna základní. Vlakem odsud dojedete velmi pohodně do Prahy nebo do Kolína a pokud by vám cokoliv chybělo, najdete to v pár kilometrů vzdálených Pečkách. Přímo z Cerhýnek jezdí přímý autobus do Peček, do Kolína a do Poděbrad.

Na pořízení pozemku i následnou výstavbu Vám rád pomohu zajistit financování, moji hypotéční kouzelníci spolupracují se všemi bankami na trhu. Stačí říct.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

4.259.000,-