PRODÁNO

BYT 3+1 VE VRŠOVICÍCH, VOLYŇSKÁ ULICE

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Říká se, že Vršovice jsou jako Vinohrady, jen veselejší. Chcete si užívat život s radostí? Představuji vám byt 3+kk ve Volyňské ulici, který je jako nedokončený obraz – máte jedinečnou šanci ho domalovat do dokonalosti.

V prvním patře čtyřpatrového domu najdete 73,9 m² plátna se základními konturami.  6,2 m² lodžie se pyšní nejlepším jihovýchodním výhledem mezi lodžiemi. Pokud neradi vstáváte do práce, tento byt vám bude rozumět. Není nic lepšího, že si v půl desáté ráno vychutnat ranní kávu s výhledem na vycházející slunce nad vnitroblokem a nemuset pozorovat sousedy, kteří spěchají do práce, zatímco vy se vyvalíte v křesílku a necháte se slunečními paprsky šimrat pod nosem.

Se dvěma severozápadně orientovanými ložnicemi můžete zapomenout na noční klapky na oči – slunce vás tu budit nebude.

A když dostanete chuť na vaření, i kuchyň má malé okno ven, skrz které se můžete nechat inspirovat k experimentům s novými recepty, nebo aspoň k tomu, abyste vyměnili baterie v detektoru kouře.

Díky dispozici nosných stěn se můžete pustit do přestavby bytu podle svého – zbořit zdi, aby se kuchyň spojila s obývákem a vytvořila skvělý prostor pro vaše improvizační schopnosti.

Byt je sice obecně řečeno spíše předrekonstrukční, ale nemějte obavy, pár základních tahů štětcem již bylo provedeno. Koupelna a její okolí bylo přizpůsobeno předchozímu majiteli s omezenou pohyblivostí a pokud vám bude vyhovovat její otevřenost a prostornost, můžete vše nechat tak jak je.

V obýváku na vás čekají velmi dobře zachovalé parkety a jedny z největších oken, které lze do obytné místnosti tohoto typu umístit.

Když budete potřebovat místo pro uložení všech těch věcí, které jste si slíbili, že jednou použijete, je tu prostorný zděný sklep.

Pokud máte auto, můžete si k bytu přikoupit garáž – jak garážová vrata, tak brána na pozemek jsou na dálkové ovládání, takže žádné hledání klíčů nebo tlačení těžkých vrat. A nejedná se o žádnou malou komůrku, mimo pořádně velkého auta je tu ještě dost prostoru pro kutily a jejich dílnu.

Z klidné a pěkně zelené Volyňské ulice je jen skok metrem do centra, stanice Flora je dvě stanice busmo nebo můžete vyběhnout na Želivského pěšky. Autobusová zastávka je doslova přes ulici.

Nakupování? OC Eden a Flora jsou na dosah. A škola a školka? Ty jsou tak blízko, že vaše děti ani nebudou potřebovat běžecké boty.

Byt je v osobním vlastnictví a pokud si s hypotékou nevíte rady, mám pro vás finanční kouzelnici, která vám všechno kouzelně vysvětlí a pomůže.

Tak co, připraveni na výzvu? Vršovice čekají!

DISPOZICE

3+1

PODLAŽÍ

2. Z 5

ORIENTACE

2 LOŽNICE SZ,
OBÝVÁK + LODŽIE JV

VÝMĚRA

73M2 BYT
8M2 LODŽIE
+
MOŽNO DOKOUPIT GARÁŽ

STAV

ČÁSTEČNĚ ZAPOČATÁ REKONSTRUKCE 2023

7.300.000,- (+ VOLITENĚ GARÁŽ + 700.000,-)