PRODÁNO

BYT 2+KK V PRAŽSKÝCH HOLEŠOVICÍCH, ULICE V HÁJI

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Když kupujete byt před rekonstrukcí, jste omezeni jen velikostí a tvarem jeho plochy, rozmístěním nosných stěn, polohou stoupaček a vlastní fantasií. V tomto bytě těch omezení moc není.

 

V současnosti v něm najdete 2 pokoje, oba mají okna orientovaná na východ do vnitrobloku. Do většího z nich je vyústěn prostor s kuchyňskou linkou. Koupelna a toaleta je přístupná z chodby a v té aktuálně najdete také vestavěnou skříň.

 

Na zemi v pokojích jsou vzácně zachovalé parkety, které po drobném zbroušení a přelakování mohou ještě hodně dobře posloužit. Byl na nich totiž vždy koberec, takže zůstaly prakticky netknuté.

 

Vytápění je řešeno radiátory v obou pokojích, které jsou, stejně jako koupelna a kuchyňský dřez, zásobovány teplou vodou dálkově.

 

Byt má celkovou plochu 41,5 m2 a patří k němu sklep v suterénu domu. Do bytu vyběhnete půl patra nahoru po schodech, ale v domě je i výtah, který můžete využít zejména při ukládání těžších věcí do sklepa.

 

Byt je v osobním vlastnictví a neváznou na něm žádná právní omezení. Takže pokud byste na koupi chtěli čerpat hypotéku, nečeká na vás na straně bytu žádná zásadní překážka. Pokud nemáte bonitu pro klasickou hypotéku, nebojte se říct, umíme nabídnout alternativu k hypotéce i vám.

 

Dům je v dobré kondici, jeho novou červenou fasádu nelze přehlédnout. SVJ funguje zdravě, poplatky spojené s provozem bytu jsou příjemně nízké a Stanovy neházejí vlastníkům žádné klacky pod nohy.

 

Byt je ve východní části Holešovic, ve které najdete vše, co byste od této čtvrti čekali. V okolí je spousta obchodů, restaurací, klubů i galerií. Tramvajová zastávka Maniny pár kroků od domu, stejně jako holešovická tržnice, nebo třeba Alza.

 

Cournout se můžete jít třeba na Štvanici přes Lávku Holka, na Rohanské nábřeží přes Libeňák, nebo do Ladislavova parku.

 

Holešovice prostě mají co nabídnout a vy se o tom přijďte přesvědčit.

 

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

DISPOZICE

2+KK

PODLAŽÍ

ZVÝŠENÉ PŘÍZEMÍ

ORIENTACE

VÝCHODNÍ DO VNITROBLOKU

VÝMĚRA

41,5M2

STAV

UDRŽOVANÝ, K REKONSTRUKCI