PRODÁNO

USEDLOST V MĚŠETICÍCH POBLÍŽ MONÍNCE
„rekreace, bydlení, nebo podnikání?“

TOUŽÍTE PO BYDLENÍ NEBO REKREACI UPROSTŘED PŘÍRODY?

Bývalá zemědělská usedlost je na prodej! Statek se nachází na úplném okraji obce Měšetice, vzdálené dva kilometry od Sedlce-Prčice. Je zasazená do krásné přírody na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje. V blízkosti je několik turisticky zajímavých atrakcí (skiareál Monínec, hrady a zámky, golfové hřiště) a je v rozumné vzdálenosti od Prahy. Pokud netrefíte špičku, jste v Praze za necelou hodinu.

Čtyři samostatné budovy jsou vzájemně situovány tak, že tvoří obvod kolem mírně svažitého nádvoří. Do areálu vcházíte nebo vjíždíte dvoukřídlými vraty, za nimi už si užíváte absolutní soukromí a pohodu. Za domem ze strany od vsi je ještě několik set metrů velká zahrada, která také přispívá k úplnému oddělení této usedlosti od všeho, co se děje venku.

Máte-li děti, budou mít dostatek prostoru i uvnitř areálu na všechny své hry. Zároveň však stojí za prozkoumání i blízké i vzdálenější okolí. Bezprostředně u domu najdete rybníček a pak už jen zeleň kam až oko dohlédne.

O dostatek prostoru určitě nemusíte mít obavy. Větší ze dvou obytných domů disponuje čtyřmi obytnými místnostmi a kuchyní, zázemím a obrovskou půdou, která lze velmi snadno proměnit na další obyvatelné místnosti. Druhá polovina budovy je bývalý chlév, aktuálně sloužila jako sklad.

Druhý obytný dům je o něco menší, má kuchyňku, zázemí a dva pokoje, kdy z jednoho lze projít francouzskými dveřmi na nádvoří.

Obě budovy mezi sebou ukrývají zastřešenou terasu s posezením a venkovním krbem.

Zbývající dvě budovy jsou stodolami. Jedna rozdělená na menší logické prostory (dílna, sklad), druhá je tvořena jednou velkou otevřenou lodí.

Tuto usedlost si můžete zmodernizovat a předělat dle svých představ, nebo ji bez sebemenších obav používat tak, jak je. Je plně provozuschopná a nemá žádné významnější vady na kráse ani na funkčnosti.

Hlavní budova je v katastru vedena jako rodinný dům, zbývající budovy jsou vedlejšími stavbami bez čp. Součástí prodeje jsou pozemky p. č. St. 26, 45/1, 48/2. V případě zájmu je majitel ochoten oddělit část pozemku 136 ve tvaru, který bude tvořit se zbývajícími pozemky logický tvar.

Čerpání hypotéky se zástavou není překážkou a rádi Vám s ním pomůžeme. Umíme pomoci i alternativou k hypotéčnímu úvěru při nedostatečné či dokonce nulové bonitě.

Těším se na Vás na prohlídce.

Martin Lípa

Investoři, zbystřete!Tahle skupina budov, dosud sloužící pro rekreaci stávajícího majitele, si přímo říká, aby se jí chopil někdo s podnikatelským duchem. Proč?

Penzion vhodný pro pořádání svateb nebo firemních akcí – to je první, co vás napadne ve chvíli, kdy projdete branou na uzavřený soukromý dvůr.

Hlavní obytná budova má rozlehlou půdu, ve které lze snadno vybudovat i deset pokojů. Přízemí má dostatečné kapacity pro vestavbu dvou apartmánů nebo zázemí pro zaměstnance.

Druhá vedlejší stavba je koncipovaná jako letní ateliér o dvou pokojích, kuchyňce, koupelně a toaletě. V jedné místnosti najdete krb, z druhé se proskleným vchodem dostanete na dvůr.

Horní stodola je ideální pro svatební hostiny nebo třeba firemní vzdělávací akce. A poslední budova skýtá dostatečné zázemí pro uložení provozního nářadí, částečně by mohla být využita i jako garáž pro hosty či zaměstnance.

Usedlost se nachází na samém okraji obce a je obklopená krásnou přírodou. V blízkosti je několik turisticky zajímavých atrakcí (skiareál Monínec, hrady a zámky, golfové hřiště) a je v rozumné vzdálenosti od Prahy. Pokud netrefíte špičku, jste v Praze za necelou hodinu.

Budovy, zejména ty obytné jsou v průběžně udržovaném stavu, ale pro plnohodnotné využití určitě zaslouží modernizaci a zejména rozšíření možností vnitřního využití. Prostoru je dost, ale v aktuálním stavu je využit jen částečně.

  • neskutečně krásná příroda v okolí
  • okraj obce, za domem už je jen rybník a zeleň

  • dostatek prostoru uvnitř i v exteriéru
  • stav nemovitosti umožňuje okamžité užívání
  • spousta příležitostí k soukromému i podnikatelskému využití
  • Praha cca hodinu cesty

9.990.000,-
VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ

+420 605 542 319 I INFO@MARTINLIPA.CZ

PODÍVEJTE SE NA VIDEO