PRONAJATO

PRONÁJEM BYTU V HOLEŠOVICÍCH

Holešovice jsou příjemné místo, ze kterého je to všude kousek. Bydlíte v nich, pokud chcete mít nadosah přírodu, protože Stromovka je jeden z nejhezčích pražských parků. Bydlíte v nich, pokud chcete mít nadosah metro i tramvaj a dostat se do centra i ven z Prahy za pár minut. Holešovice si vyberete i kvůli všem možným obchodům, vyhlášeným hospůdkám a všem dalším lákadlům městského života, ale přitom se nemusíte omezovat jako v úplném centru, kam se nedostanete jinak, než pěšky nebo MHD.

Byt ve Šternberkově ulici, prakticky v srdci Holešovic, je připravený, abyste si jej pronajali. Na jeho 100 metrech čtverečních najdete dvě ložnice, příjemně velkou vybavenou kuchyň s jídelním koutem a také velkou obytnou halu s oknem do vnitrobloku, která může úplně v pohodě sloužit (a sloužila) jako obývací pokoj. Jako bonus v bytě najdete ještě menší místnost, kterou můžete používat buď jako komoru, nebo zašívárnu, pracovnu. Aktuálně v ní najdete pracovní stůl.

Byt byl donedávna užívaný osobou se sníženou schopností pohybu a je tomu dobře přizpůsoben. Interiérové dveře jsou široké, koupelna má bezbariérovou walk-in/drive-in sprchu s odtokem v podlaze před vanou a byt samotný se nachází v přízemí, takže i přístup do něj je snadný.

Okna z kuchyně a obytné haly vedou do vnitrobloku, okna ze dvou pokojů do jednosměrné a relativně klidné Schnirchovy ulice. Vaším jediným sousedem bude cestovní kancelář, která sídlí ve vedlejším komerčním prostoru. Ve večerních hodinách a o víkendech jste tedy bez sousedů.

Byt je spíše v původnějším stavu, průběžně byla prováděna jeho technická údržba. Všechna velká okna jsou novější plastová s izolačním dvojsklem. Malá světlíková okna jsou původní. Na oknech z uliční strany jsou nainstalovány bezpečnostní mříže.

Byt je vhodný pro rodinné bydlení (včetně UA), případně studenty či skupinu přátel. Byt nebude pronajat jako ubytovna pro zaměstnance. V případě vašeho zájmu využít byt jako komerční prostor prosím uveďte podrobněji, o jaký záměr jde, bude posouzeno individuálně.

Preferován je dlouhodobý pronájem s nájemní smlouvou na dobu určitou 1 rok a následným obnovením.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Těším se na vás a přeji pěkný den. Martin Lípa

20.000,- Kč/měs.+ zálohy na služby a energie

MÁTE ZÁJEM O TENTO PRONÁJEM? PROSÍM VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ

Jak dlouho plánujete v nájmu zůstat? *
Zvládnete bez problémů platit nájemné a vstupní náklady? *
Byl jste někdy Vy nebo Váš spolubydlící soudem potrestán za úmyslný trestný čin? *
Vyplněním všech údajů pomůžete pronajímateli v rozhodování při výběru ze zájemců. Údaje mohou být použity pro ověření bonity zájemce ve veřejných rejstřících a nebudou využity k jinému účelu. *