PRODÁNO

BYT 3+1 PO REKONSTRUKCI V SRDCI ŽIŽKOVA

V Seifertově ulici na pražském Žižkově je možné koupit nový velký byt! A tento je hned v několika věcech výjimečný.

 

Zde je několik důvodů, proč byste si ho měli vybrat:

 

  • Tři samostatné velké pokoje, z nichž největší má přes 28m2. Ani zbývající dva nezůstávají pozadu. Druhý má přes 22m2. A třetí, orientovaný do vnitrobloku je sice jen poloviční (11m2), ale kompenzuje to samostatnou komorou (můžete ji klidně prohlásit za šatnu) a vlastní lodžií.

 

  • Vedle pokojů je v bytě i hala. Pozor, to není předsíň, předsíň najdete také. Řeč je o hale, tak jak se to dělávalo za první republiky. Můžete do ní dát jídelní stůl nebo třeba gauč.

 

  • Kuchyňská linka je velmi ergonomicky umístěná v hale. Je moderní, v bílém vysokém lesku, obsahuje všechny spotřebiče. Do bytu byla instalována cca před dvěma lety.

 

  • Díky velkým oknům a ideální jižní orientaci najdete v bytě nejvíce světla, co lze na plochu téměř sto metrů dostat. Největší z pokojů má linku oken dokonce delší, než je čelní zeď.

 

  • V bytě jsou celkem tři komory, z nichž největší se může velikostí srovnat s tím, čemu u jiných bytů říkají noblesně „pracovna“. A že se tam vejde věcí!

 

  • Majitelé při rekonstrukci bytu opravdu nešetřili a je to na něm vidět. Jen koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta stála přes půl milionu, celý byt více než 1,2 milionu..

 

  • Na podlaze najdete parkety. Tam, kde už renovace původních parket nebyla možná, je položena plovoucí podlaha.

 

  • V domě je krytalové topení. Pokud nevíte, co to je, nezoufejte, je to poměrně vzácná záležitost. Teplo máte v podlaze a ve stropě a žádné radiátory vám nezabírají místo pod okny.

 

  • Náklady na bydlení jsou opravdu nízké, platba vychází na 4.260,- Kč včetně fondu oprav, záloh na vodu a topení při jedné osobě a při vyšším počtu lidí bude za každého řádově stovkový nárůst. K tomu přičtěte už jen vlastní spotřebu elektřiny.

 

Dům nezůstává za bytem pozadu. V roce 2010 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, má novou střechu a je zateplený. Čelní strana domu je kompletně obložená novými obklady.

 

Bydlet na moderním Žižkově je radost, protože to máte všude blízko a všechno tam je. Jak relax a zeleň, třeba Riegrovy sady, na které téměř koukáte z okna, tak večerní zábava v podobě nespočtu restaurací, tak i všechny obchody, školy, školky i školičky.

 

Pokud nemáte svou hypotéku, rádi Vám nabídneme tu naši – i s plným servisem. A pokud nemáte bonitu pro klasickou hypotéku, máme řešení i pro vás.

 

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

DISPOZICE

3+1 + BALKON

PODLAŽÍ

3. (2. PATRO) ZE 7

ORIENTACE

2 VĚTŠÍ POKOJE – JIH
MENŠÍ POKOJ S BALKONEM – SEVER

VÝMĚRA

97,3M2 BYT
2M2 LODŽIE

STAV

PO REKONSTRUKCI

11.000.000,- Kč