PRODÁNO

74,3m2 interiérové plochy

moderní, plně vybavený byt

příjemné okolí, výhled do zeleně z obou stran

dispozice 3+1 + terasa

MODERNÍ BYT 3+1 74M2 + TERASA VE STŘEŠNÍ NÁSTAVBĚ V LETŇANECH

V nejvyšším desátém podlaží domu v Rýmařovské ulici v pražských Letňanech je na prodej plně vybavený moderní byt. Má celkem 74m2, k tomu dalších 7,5m2 terasy A to už dává solidní prostor pro pěkné bydlení.

Byt je ve střešní nástavbě panelového domu z roku 1970, nástavba samotná byla dokončena v roce 2008, letos tedy slaví své patnáctiny. Před pěti lety v něm však proběhla částečná rekonstrukce, která zajistila, že byt drží velmi dobře krok s nároky moderní rodiny.

Najdete v něm dvě ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu a hlavně krásný velký obývací pokoj s kuchyní a velkolepým vstupem dvoukřídlými prosklenými dveřmi na terasu. Velká okna společně s těmito dveřmi zajišťují neuvěřitelnou světlost celé místnosti.

Kuchyňská linka ve tvaru U v barevné kombinaci bílé a šedé obsahuje všechny klasické spotřebiče a světlý granitový dřez. A pokud se vám podaří něco omylem připálit, odsaje to buď digestoř, nebo otevřete velké dveře ven a okno v protější části bytu a díky průvanu vyvětráte jakoukoliv spoušť do minuty. Když už mluvím o tom větrání, v obývacím pokoji je instalována klimatizace. V horkých letních dnech ji nepochybně oceníte a budete si moct bez kompromisů užít jižní orientaci obýváku a terasy. I při vaření budete stále součástí dění v obýváku a tento prostor se jistě stane oblíbeným místem pro trávení rodinných chvil.

Terasa z obývacího pokoje je příjemně velká, tak akorát abyste si tady udělali posezení a v podstatě o ni obývák zvětšili. Díky umístění v desátém podlaží z ní budete mít fantastický výhled.

V protější části bytu najdete dvě místnosti. Dětský pokoj a ložnici, případně pro bezdětné pracovnu a ložnici. Díky orientaci oken na sever je zde trochu chladněji, příjemněji na spaní.

V koupelně najdete vanu a prostor na pračku. Nad ním je umístěný boiler na ohřev vody. Toaleta je samostatná, přístupná z předsíně.

V bezprostředním okolí bytu najdete Penny, základní i mateřskou školu a zastávku autobusu, který vás za pět minut odveze na metro. Za hlavní silnicí najdete OC Letňany, což je jedno z nevětších a nejvybavenějších obchodních center v ČR. Samozřejmostí jsou obchody všech možných i nemožných značek, Tesco, kino, různé restaurace a služby. Hned vedle je plavecký bazén a v dochozí vzdálenosti je pošta, doktoři i úřad. V Letňanech najdete úplně veškerou občanskou vybavenost.

Když zatoužíte vyrazit z města pryč, tak na Cínovecké výpadovce jste za pár minut a naopak do centra se dostanete také snadno.

Byt je v osobním vlastnictví, jeho nákup lze realizovat hypotékou a pokud nemáte bonitu, umíme nabídnout i alternativní způsob financování bez prokazování příjmů.

Takže vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

6.800.000,- Kč