REZERVOVÁNO

BYT 2+KK SE ZAHRÁDKOU A PARKOVACÍM STÁNÍM V CHÝNI U PRAHY

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Byt 2+kk o velikosti 53,8m2 v nové, moderní části Chýně u Prahy. Klidné prostředí, skvělá dostupnost do metropole – a tím myslím jak Prahu samotnou, tak i nákupní centrum na Zličíně. Skvělá předzahrádka, z velké části dlážděná a parkovací místo. To jsou ve zkratce hlavní výhody této nabídky.

Byt je součástí moderního rezidenčního projektu z roku 2019, který kombinuje estetiku a funkčnost do každého detailu.

Byt se pyšní jednoduchým a praktickým interiérem s důrazem na maximální světlost a pohodlnost bydlení. Světlý obývací pokoj s jídelním koutem poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek i společenské chvíle a skrze velké francouzské okno orientované na západ, se otevírá přístup na útulnou předzahrádku, která v teplých měsících rozšíří váš obývací prostor.

Kuchyň je vzdušná, lehká, líznutá skandinávským nebo provensálským stylem, přesto nabízí dostatek pracovní plochy i úložného prostoru. Samozřejmostí jsou základní spotřebiče, které do kuchyně patří, tedy trouba, digestoř, varná deska a granitový dřez s designovou baterií.

V bytě najdete také prostornou ložnici, která je díky svému velikosti nejen perfektním místem pro odpočinek, ale pokud pracujete z domova, najdete v ní dost místa třeba i na umístění pracovního stolu, který snadno od spací části oddělíte.

Součástí bytu je samozřejmě koupelna, osazená vanou, umyvadlem a prostorem na pračku.

Sezónní a nepotřebné věci umístíte do drátěné sklepní kóje.

Nedílnou součástí nabídky je i vlastní parkovací místo, což je v této lokalitě velkou výhodou.

Bytový dům dům byl dokončen v roce 2019, jsou na něm tedy využity moderní izolační materiály a i na interiérech společných prostor je poznat, že se jedná o dobře udělanou novostavbu.

Ohřev vody i vytápění bytu si řídíte sami podle svých preferencí. Teplo je řešeno elektrickými radiátory a na ohřev vody je zde elektrický bojler se zásobníkem.

Na pořízení tohoto bytu můžete čerpat bez omezení hypotéku, s jejímž vyřízením vám moje finanční kouzelnice ráda pomůže a pokud víte, že hypotéku nedostanete, mám řešení i pro vás v podobě alternativního způsobu financování koupě. Neváhejte se zeptat.

Chýně u Prahy je známá svou přátelskou komunitou a vysokou kvalitou života. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlí moderního bydlení s přidanou hodnotou blízké přírody, například nedalekých Hostivických rybníků.

Využijte příležitosti prohlédnout si tento byt a přesvědčte se, že kombinace moderního bydlení a kvalitního životního prostředí může být vaše.

DISPOZICE

2+KK+SKLEP
ZAHRÁDKA
PARKOVACÍ STÁNÍ

PODLAŽÍ

1. ZE 4

ORIENTACE

ZÁPAD

VÝMĚRA

53,8M2 BYT
68M2 ZAHRÁDKA
16M2 PARKOVACÍ MÍSTO

STAV

NOVOSTAVBA 2019

5.750.000,-