3+1 PO REKONSTRUKCI V MODŘANECH

Družstevní byt 3+1 v Plevenské ulici je po kompletní rekonstrukci. Má nové jádro, podlahy, elektřinu, rozvody vody, plovoucí podlahu. Obložkové zárubně a dveře ladí ke kuchyňské lince a celý byt je udělaný velmi vkusně.

Byt má relativně klasickou dispozici s obývacím pokojem a kuchyní na jedné straně a dvěma ložnicemi na druhé. Obývací pokoj je aktuálně zmenšený a část plochy zaujímá komora. V obýváku zůstal dostatek prostoru na plnohodnotný život, zároveň rodina získala solidní místo pro uskladnění věcí. Návrat do původního stavu znamená jen velmi jednoduchou úpravu, kterou zvládnete v pohodě za víkend. Jídelní kout zaujímá své místo v moderně vybavené kuchyni – myčka, vestavěná lednice s mrazákem, indukční plotna. Plyn je do bytu přiveden, ale je zaslepený a nepoužívá se. V případě zájmu jej můžete obnovit.

Koupelna i samostatná toaleta je nová, vkusně udělaná a svou úrovní jde ruku v ruce se zbytkem bytu. Ložnice jsou orientovány na východ, kuchyň a obývací pokoj s lodžií na západ. Mimo lodžie o výměře 5,5m2 byt disponuje i sklepní kójí v suterénu.

Byt je situovaný do zvýšeného přízemí. Dostatečně zvýšeného na to, aby lidé z ulice neviděli do oken, ale zároveň čerpajícího všechny výhody bydlení v nižších patrech. Naprostá nezávislost na výtahu, žádné tašky se netahají nikam vysoko a doma jste prakticky hned jak otevřete dveře od domu.

Na bytě je nesplacená anuita ve výši cca 1.400.000,-. Družstvo je relativně mladé a zatím není v plánu převádět byty do OV, protože anuita u většiny bytů je ještě vysoká. Do budoucna je samozřejmě předpoklad převodů.

Modřany jsou známé a oblíbené díky zeleni, které jsou obklopeny. Z jedné strany sídliště lemuje Lhotecký potok lemovaný pásem lesa, z druhé strany Libušský potok protékající Modřanskou roklí. Na severu je Les Kamýk včetně zookoutku a celé sídliště je protkané parky. V bezprostřední blízkosti domu najdete několik škol a školek, včetně Montessori a gymnázia. Nakupovat můžete v nedalekém Albertu nebo Bille a na autobus či tramvaj to máte od domu také jen pár minut pěšky. Za pár let vyroste na Lhotce metro a z Modřan na něj bude velmi dobré spojení.

Byt může být zajímavý i pro investory, protože současní majitelé v bytě v případě vašeho zájmu rádi dlouhodobě zůstanou jako nájemníci za tržní nájemné. Samozřejmě pokud budete chtít byt pro vlastní bydlení, bude bez nájemnců.

Je toto byt pro Vás? Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

kupní cena 4.800.000,-
nesplacená anuita cca 1.400.000,-

PODÍVEJTE SE NA VIDEO