MENŠÍ OBCHODNÍ PROSTOR K PRONÁJMU V UHŘÍNĚVSI

Od obchodního prostoru čekáte, že bude na frekventovaném místě, bude mít výlohu do ulice, kam vystavíte zboží, bude se před ním dát zaparkovat a budete si moci nad vchod dát banner s názvem vašeho obchodu. Všechno ostatní už je jenom bonus. Mám pravdu?

Tento obchůdek vše řečené splňuje. Nachází se na ulici Přátelství, to je ta hlavní, která prochází skrz celou Uhříněves. Hned vedle je Nové náměstí, centrum celého Uhříku a dobře viditelný vývěsní štít prostě nikoho nenechá váš obchod přehlédnout.

Ať už budete prodávat nějaké drobnosti, dělat pedikůru, věnovat se jakémukoliv poradenství, nebo budete chtít třeba jen vzorkovnu pro něco většího, na vše je tento prostor dokonalý. Obsahuje to nejnutnější, co pro malý obchůdek potřebujete. Prodejní plochu i zázemí se sprchou, toaletou a místem na skříň.

Prostor můžete využívat na základě podnájemní smlouvy. Předchozí podnájemce je smluvně vázán do konce října, ale pokud byste stáli o to začít s podnikáním dříve, není problém se domluvit. Před vystěhováním už jen vymaluje a bude vše připraveno pro vás.

Nájem je příznivý, takže vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte.

8.000,- Kč/měs.
+ zálohy na služby a energie