PRODÁNO

2+1 S LODŽIÍ
Mirotická ulice, Praha 4

Modřanská rokle, Kunratický les, Kamýk včetně zookoutku, tržnice Sapa, slavné obchodní centrum Novodvorská a zanedlouho také stanice metra Libuš, která by měla v roce 2027 vyrůst pár set metrů od Mirotické ulice.

A pokud se ptáte, proč Mirotické, tak je důvod prostý – můžete si tady koupit pěkný byt a všemi těmito místy se obklopit.
Jedná se o panelový byt o rozloze 60 metrů čtverečních, k tomu nádavkem tak akorát velká lodžie a na uskladnění věcí i sklep. Byt má dva slušně velké pokoje a samostatnou kuchyň.

Byt má velmi rozumné členění místností a navzdory tomu, že výraznější rekonstrukce proběhla už před více než patnácti lety, tak jde celkem směle říct, že je pěkný.

Byt je zařízený nábytkem a skříně, včetně těch vestavěných v ložnici a v předíni, jsou jako nové. Postel, police i televizní stolek, vše v jedné sadě ladí a do bytu skvěle zapadá. Jediné, co by si zasloužilo modernizaci, je kuchyňská linka a spotřebiče, které sice nenáročnému uživateli ještě poslouží, ale potřebám moderní domácnosti už nevyhovují. Pokud si budete přát byt vyklizený, samozřejmě to pro vás zařídíme.

Dům zvenku nezáří pastelovými barvami, zachovává si svou původní přiznanou panelovou barvu, ale nenechte se zmást. Jedná se o sendvičové panely řady OP, které splňovaly ve své době nejnovější tepelně technické normy a dnes tedy i bez dodatečného zateplování dosahují hodnoty lepšího Déčka na energetickém štítku.

V konkrétních penězích se to projeví nízkými náklady nejen na vytápění, ale i příspěvkem do fondu oprav jen ve výši 15,-Kč/m, neboť není nutné opláštění fasády termoizolací. Náklady na provoz bytu jsou tedy pro dvě osoby jen ve výši 3.500,- Kč plus vlastní spotřeba elektřiny.

O okolí jsem už něco nastínil, ale mimo spousty zeleně v okolí si dovolím přecijen zvlášť zmínit stanici metra D Libuš, která má podle plánu do pěti let ode dneška být uvedena do provozu kousíček od domu. Zkušenost z jiných lokalit ukazuje, že s metrem přijde nejen navýšení dopravního komfortu rezidentů, ale celá lokalita se během krátké doby zmodernizuje a přitáhne množství příležitostí k podnikání, poskytování služeb a samozřejmě i estetické zvelebení místa. Myslím, že se máme na co těšit.

Byt můžete bez obtíží pořídit na hypotéku, se kterou vám rádi pomůžeme a pokud nemáte dostatečnou bonitu, tak nezoufejte, máme řešení i pro vás.

Pokud o koupi bytu uvažujete, tak vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

 

6.000.000,-
VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ

+420 605 542 319 I INFO@MARTINLIPA.CZ

PODÍVEJTE SE NA VIDEO