PRODÁNO

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Osmdesátimetrové 3+kk s lodžií v paneláku na Jižním městě, to zní jako klišé. Nenechte se zmást!

Hned jak vkročíte do tohoto bytu, oči se vám zalesknou nadšením! Modrá předsíň vás v mžiku vtáhne do světa plného stylu a elegance. A teď pozor, tahle předsíň je na místě, kde byste u jiných domů ještě stáli přede dveřmi na chodbě. Předchozí majitelé tuhle část chodby odkoupili a získali tím bezvadnou nálož prostoru navíc.

Podlahu zdobí geometrické dlaždice, což dodává celému prostoru punc originality. Jedno křídlo chodby je vyhrazené pro úložné regály, kam můžete odložit všechno od bot po tašky a další drobnosti. Všechno budete mít krásně po ruce a přitom udržíte perfektní pořádek.

Ale to bychom neměli zůstat jenom u předsíně. Pojďme se podívat dál. Obývací pokoj s polootevřenou kuchyní je skvost, který vás okamžitě nadchne svou světlostí a prostorem. Design je moderní, promyšlený, celý prostor působí útulně a zároveň velmi stylově.

Sedačka v obýváku je naproti televiznímu panelu v tyrkysové barvě, což dodává místnosti jedinečný charakter. Jídelní kout tvoří ideální místo pro společné večeře a setkání s přáteli. Celý byt je laděný do světlých odstínů, s dřevěnými detaily, které dodávají celému prostoru teplý a útulný dojem.

Kuchyň je vybavena moderními bílými skříňkami ve vysokém lesku a všemi potřebnými spotřebiči. Vše je dokonale uspořádáno a vytváří tak perfektní místo pro vaření. Obývací pokoj je prosvětlený velkými jižně orientovanými okny, které nabízejí krásný výhled a zaručují dostatek denního světla.

Ložnice jsou umístěny v severní části bytu Jsou dvě, obě jsou podobně velké a stylově sjednocené se zbytkem bytu. Koupelna je vybavena vanou se sprchovým deštníkem a umyvadlem, samostatná toaleta je samozřejmostí.

V teplých dnech oceníte lodžii, která je dostatečně prostorná pro relaxaci u ranní kávy nebo večerního vína. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, je zateplený, výtah je nový a právě probíhá výměna stoupaček. K bytu náleží také sklepní kóje.

Okolí nabízí výbornou dopravní dostupnost, stanice metra Opatov a autobusové zastávky jsou v těsné blízkosti. Parkování je možné v okolních ulicích nebo na nedalekém hlídaném parkovišti.

V blízkosti se nachází školy, obchody, restaurace a veškerá občanská vybavenost. Pro milovníky přírody je tu hned několik parků a přírodních rezervací.

Byt je ideálním místem pro každého, kdo hledá komfort a styl.

S hypotékou vám rádi pomůžeme, takže vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

7.740.000,-