PRODÁNO

54m2 je solidně velká plocha na to, abyste na ni naskládali dva příjemně velké pokoje, menší kuchyň, koupelnu, záchod a ještě zbylo dost místa v předsíni na velké vestavěné skříně. K tomu si připočtěte lodžii s výhledem do zahrady protější vily přes klidnou ulici a máte byt v Mahulenině ulici na pražském Břevnově blízko metra Petřiny.

Najdete ho ve druhém podlaží (první patro) čtyřpodlažního zatepleného a celkově velmi dobře opečovávaného domu.

Byt samotný je ve výborné kondici. Před osmi lety prošel rekonstrukcí, zahrnující i mírnou změnu dispozice:
– Byla zvětšena koupelna, takže se do ní na rozdíl od podobných bytů v okolí vejde i pračka a na toaletě bylo instalováno umyvadlo.
– Všude mimo obývacího pokoje je nová elektroinstalace včetně přepínačů a nadstandardně velkého počtu zásuvek.
– Na stropě jsou udělané podhledy a nad chodbou do kuchyně a toaletou jsou vybudovány úložné prostory. Mnoho dalších věcí se vejde do vestavěných skříní v předsíni.
– Byt má osazená kvalitní plastová okna OTHERM a nové parapety.
– Na lodžii je udělaná dlažba a osazené kvalitní pevné zábardlí.
– Vstup do bytu je řešený bezpečnostními dveřmi NEXT.

Koupelnou procházejí teplovodné trubky a je v ní tedy vždy teplo. To uvítáte nejen když se koupete, ale v zimě zde lze i velmi dobře sušit prádlo. V létě je na to samozřejmě ideální balkon. Koupelna je částečně osvětlena přirozeným světlem, neboť pod stropem je úzké okno do kuchyně.

O dům se SVJ výborně stará, je zateplený, má plastové stoupačky i odpady, veškeré interiéry včetně vstupů jsou po rekonstrukci. SVJ splácí úvěr, který bude zcela doplacen v červnu. 2023. SVJ je tvořeno třemi vchody a má tedy dostatečné příjmy na provoz při zachování poměrně příjemné výše příspěvku do FO 1.409,- Kč. Ostatní platby jsou zálohové dle reálné spotřeby. SVJ pravidelně vykazuje účetní závěrku do sbírky listin.

Největší výhodou bydlení v tomto domě je jeho poloha. Mahulenina ulice je velmi klidná a výhled z oken v menším pokoji i v kuchyni je do zeleného parku. Zde se vás naprosto netýká hluk z hlavní ulice Na Petřinách. Aktuálně v ulici probíhá výstavba nové knihovny, která by měla být dokončena v letošním roce. Hrubé hlučné práce jsou již téměř hotové, nemusíte se tedy obávat ruchu.

V okolí najdete vše, co si můžete přát. Doslova pár kroků blízko je metro Petřiny, stejně tak několik tramvajových a autobusových zastávek. Najdete tady hromadu obchodů i restaurací, nedaleko je Billa, školky i školy včetně gymnázia. Pokud vás láká zeleň, vypravte se nejlépe do obory Hvězda, do které vejdete na konci ulice, nebo na druhou stranu vyražte do Divoké Šárky. O místa k relaxaci a sportu zde opravdu není nouze.

Byt je bez závazků, lze na něj čerpat hypotéku a pokud byste neměli dostatečnou bonitu, umíme Vám zajistit i alternativní způsob financování. Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

5.850.000,-

STAVEBNÍ DOKUMENTACE
PENB