80m2 interiérové plochy + lodžie, komora na chodbě a velký sklep

po kompletní rekonstrukci a nikdy nebydlený

výhled do přírody, který nikde jinde neuvidíte

4 samostatné pokoje a kuchyň, koupelna s vanou a místem na pračku

ČTYŘPOKOJOVÝ BYT V LOUNECH S VÝHLEDEM, KTERÝ JINDE NEUVIDÍTE

Pěkně zrekonstruovaný byt s 80m2 podlahové plochy, ve kterém najdete 4 samostatné pokoje, kuchyň, pěknou koupelnu s rohovou vanou a samostatné WC. Navíc to doplňte lodžií, velký sklepem a komorou v mezipatře a máte přibližnou představu, co vám dneska chci nabídnout.

Namasírujte si svaly na nohách a pojďte se podívat do 3. patra. Výtah tu nemáme, můžeme tedy prohlídku brát jako takovou malou rozcvičku.

Byt je opravdu vkusně zrekonstruovaný. Má nové jádro, koupelna je z ytongu a obložená vkusnou kombinací krémovo-šedých obkladů, je v ní rohová vana a i prostor na pračku a sušičku. Toaleta je samostatná a je provedena ve stejném dekoru.

Všude je položena nová krytina, ve většině prostor plovoucí podlaha a v kuchyni a sanitárních místnostech dlažba. Kuchyň je opatřena moderní linkou se spotřebiči. V největší z ložnic je podél celé jedné stěny vybudována vestavěná šatní skříň s posuvnými zrcadlovými dveřmi.

Z obývacího pokoje je vstup na lodžii, která je stejně jako byt po rekonstrukci, má položenou dlažbu a vnější fasáda je také vkusně obnovená, osatně jako na celém domě.

Přestože rekonstrukce je již několik let stará, byt nebyl nikdy obýván ani pronajímán, majitel v něm jen občas, spíše výjimečně, přespal. Budete tedy prvními opravdovými uživateli bytu v této nové podobě.

Byt je nejvíce vhodný pro mladší rodinu, kde jsou děti alespoň natolik velké, že už mohou do schodů běhat po svých. Vejde se jich sem však poměrně dost a pokud by byt i navzdory své velikosti začal praskat ve švech, je v mezipatře ještě komora a v suterénu velký, sedmimetrový sklep.

I okolí poskytne pro rodinu s dětmi celkem luxusní zázemí. Přímo přes ulici najdete mateřskou školu, o ulici vedle je škola základní, Kaufland i s dalšími přidruženými obchody je několik minut pěšky a vzhledem k tomu, že v ulici Československé armády je bytová zástavba jen po jedné straně, jsou zde i dostatečné kapacity pro parkování na ulici.

Výhled z oken je úchvatný. Přímo z kuchyně vidíte nerušeně až na desítky kilometrů vzdálený horizont Českého středohoří, v popředí jsou vrchy Oblík a Raná.

Byt je bez jakýchkoliv právních závad, lze na něj čerpat hypotéku. S tím vám rádi pomůžeme a pokud nemáte dostatečnou bonitu pro klasickou hypotéku, umíme poskytnout i alternativní řešení. Zeptejte se na prohlídce. A teď už vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

3.000.000,- Kč