PRODÁNO

NOVOSTAVBA DOMU V LOUŇOVICÍCH
„Dům, který má ducha“

Tento dům stavěl jeho majitel pro sebe. A asi víte, co to znamená. Když člověk staví dům pro sebe, tak většinou používá nejlepší technologie, materiály a všechno si při stavbě pečlivě kontroluje. Nejinak je tomu i zde. Stojí před vámi možnost koupit novostavbu moderně řešeného rodinného domu v Louňovicích u Mukařova a byla by velká škoda nechat ji uniknout.

Prakticky celé přízemí zabírá fantastický prostorný obývací prostor. Nejde jej ani nazvat pokojem, jedná se o otevřenou halu, která je centrálním dějištěm všeho, co se v domě odehrává. Dostanete se z něj francouzskými dveřmi na dlážděnou terasu, můžete proplout do kuchyňské části a nebo po schodech nahoru do patra.

Pro kuchyňský a jídelní kout je vymezena část blíže vchodu do domu, což oceníte zejména ve chvíli, kdy nebudete muset tašky s nákupem vláčet nijak daleko. Styl kuchyně si zvolte sami – v domě je umístěna příprava pro velkoryse řešenou kuchyňskou linku se všemi spotřebiči, které si umíte představit.

V technické místnoti je umístěno zázemí k tepelnému čerpadlu včetně velkého 300litrového zásobníku na teplou vodu a rozdělovač k teplovodnímu podlahovému vytápění. Druhou půlku tohoto prostoru můžete použít i jako komoru nebo šatnu. Přízemí už doplňuje jen koupelna s toaletou.

Když vystoupáte po schodech do patra, hned se před vámi otevře další taneční sál, který si s impozantností nezadá s obývacím prostorem dole. Otevřený prostor můžete využít tak jak je, nebo jej klidně rozdělit i na dva menší pokoje, pokud by vám ty stávající nestačily. Dále jsou v patře dvě samostatné ložnice, jedna větší a jedna menší. A komora či šatna, která kdyby měla vlastní okno, tak ji zde uvádím jako samostatný pokoj. Sbírku místností uzavírá moderní elegantní koupelna se sprchou a toaletou a můžeme se přesunout ven.

Na pozemku najdete přístřešek, který kryje dvě dlážděná parkovací místa, doplněná o menší vedlejší stavbu – kůlnu na nářadí. Celý příštřešek je s domem spojen dlažbou, takže cestou od auta do domu neberete na podrážky žádné bahno.

Louňovice samotné jsou moc fain vesnice, ve které najdete vše, co byste od bydlení v moderní vsi čekali. Obrovskou dávku přírody (les takřka za domem, rybník nedaleko), restauraci, obchod, poštu i školku máte nadosah a vše co není v Louňovicích, je v Mukařově, ke kterému jsou Louňovice bezprostředně nalepeny. V Říčanech jste za pět minut a v Praze za dvacet.

Financování hypotékou je bezproblémové a pokud by se stalo, že na hypotéku nedosáhnete kvůli nízké bonitě, nebojte, máme pro vás jako jediní na trhu alternativní způsob financování bez prokazování příjmů. Což zejména v této době může být způsob, jak si pořídit vysněné bydlení tam, kde to jinde nejde.

Pokud se chcete na dům přijet podívat, vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Těším se na vás na prohlídce. Martin Lípa

12.000.000,-
VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ

+420 605 542 319 I INFO@MARTINLIPA.CZ

PODÍVEJTE SE NA VIDEO