PANELOVÝ BYT 3+1 S LODŽIÍ V MOŘI ZELENĚ
Padesát kroků od domovních dveří ke kraji Prokopáku. Blíž k Prokopskému údolí už prostě bydlet nejde.
Byt, na který právě hledíte, má dvě samostatné ložnice, obývací pokoj průchozí do kuchyně a menší samostatná kuchyňka, která je zase průchozí do chodby. Interiér se rozkládá na 64m2, lodžie 5,2m2 a k tomu sklepní kóje. Taková ta Barrandovská klasika. Všechny místnosti mají velká plastová okna, takže je byt pěkně světlý v kteroukoliv denní i roční dobu. Orientována jsou na sever a východ, takže se v létě neupečete. A ten výhled z oken je prostě k nezaplacení. To stejné platí i o lodžii. Když nahlédnete přes zábradlí, tak za mořem zeleně uvidíte i horizont Prahy s několika známými dominantami.
Dům je v technicky velmi dobrém stavu, průběžně procházel rekonstrukcemi, což poznáte na první pohled už u vstupu. Nové dveře na čip, nové zvonky, nový výtah. V následujících měsících až roce je naplánováno zbudování izolace v přízemí domu a revitalizace přístupového chodníčku. Zní to vtipně, ale faktem je, chodníčky většinou lidi řeší až když všechno ostatní funguje. A nejinak je tomu i zde – dům je ve výborném stavu. Pozemek okolo domu je oplocený a vchází se na něj skrz branku, takže volně pobíhající pejsci nebudou nadále postrachem vašich podrážek. V ulici najdete dostatek parkovacích míst.
Okolí je doslova plné všeho, co běžná rodina potřebuje. Dvě mateřské i základní škola je v bezprostřední blízkosti domu. Na nedalekém Tilleho náměstí najdete síť obchodů v čele s Billou, DM drogerií, lékárnou, je tu několik bankomatů i pošta. A dostanete se sem nadzemní lávkou, takže nemusíte ani překračovat frekventovanou Lamačovu ulici a tramvajové koleje.
Čímž se dostáváme k dopravě. Do města se dostanete nejsnáze tramvají, zastávka je pár minut chůze od domu. Na Smíchovském nádraží jste za deset minut a pražský okruh je co by kamenem dohodil. Odtamtud už můžete vyrazit bez omezení kamkoliv.
Účetnictví SVJ je zdravé, ve fondu oprav je naspořeno ke konci minulého roku téměř dva a půl milionu korun. Poplatky včetně příspěvku do fondu oprav jsou přívětivé, dle počtu osob se budou pohybovat mezi třemi a čtyřmi tisíci korun měsíčně. Byt samotný je bez právních vad a nic nestojí v cestě poskytnutí hypotéky, se kterou vám rádi pomůžeme. A pokud nemáte dostatečnou bonitu ke klasické hypotéce, neváhejte si říct, umíme nabídnout alternativní financování, které tento problém vyřeší.
Jestli chcete bydlet v zeleni, ale přitom s výbornou dostupností do centra, vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.


5.500.000,-

 

MAPA