PRODÁNO

BYT 2+KK VE STRAŠNICÍCH, KRALICKÁ ULICE

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Ve druhém patře tohoto domu najdete byt o dvou obytných místnostech a zázemím na celkové ploše 49m2. + 3m2 balkon. Ten prošel v letech 2008-2010 kompletní rekonstrukcí a od té doby je o něj příkladně pečováno.

Dominantou první místnosti je všemi spotřebiči vybavená kuchyňská linka, najdete zde dostatek prostoru jak pro jídelní kout, tak pro umístění menšího gauče a televizního stolku. Okno je orientováno k severu přes balkon do vnitrobloku.

Druhá místnost o ploše bezmála 20m2 je dostatečně prostorná, aby mohla sloužit jako obytná ložnice a zbylo v ní dostatek místa pro umístění skříní. Okno má jižní orientaci do klidné jednosměrné ulice.

Podlaha v celém bytě je plovoucí laminátová, v koupelně keramická dlažba. V koupelně najdete sprchový kout a toaletu.

O ohřev vody i radiátorů se stará plynový kotel v předsíni a zásobník na vodu je umístěný úsporně nad strop koupelny. V již tak slušně velké předsíni tedy ještě zbyl prostor na samostatnou komoru.

Z balkonu máte příjemný výhled do zeleného vnitrobloku. Přestože ve vlastnictví obyvatel tohoto domu je pouze malá část pozemku bezprostředně přiléhající k domu, je přístupná celá plocha vnitrobloku, kde najdete zeleň, posezení, záhony a klid. Zahrada je ve vlastnictví Lidového bytového družstva Praha 10, které má minoritní vlastnické podíly na některých okolních domech.

K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu. V domě není výtah, je tedy potřeba počítat se zdoláváním dvou pater po schodech.

Náklady na provoz bytu jsou nízké. Platby dle evidenčního listu vycházejí při jedné osobě na 2.233,- Kč + vlastní spotřeba elektřiny a plynu, která by při běžném provozu neměla překročit v součtu 2.500,- Kč.

Byt je v osobním vlastnictví, lze na něj bez omezení čerpat hypotéku se kterou vám samozřejmě rádi pomůžeme a pokud nesplňujete bankovní podmínky, máme alternativu ke klasické hypotéce i pro vás.

Kralická ulice se nachází v srdci historické části Strašnic a všude je blízko. Na metru Strašnická jste za pár minut pěšky, tramvaj máte doslova za rohem, spousta obchodů a restaurací také. Přímo ve vedlejším domě je asijská večerka a mateřskou školu máte přes ulici.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

 

DISPOZICE

2+KK

PODLAŽÍ

3. ZE 6

ORIENTACE

KUCHYŇ SEVER, POKOJ JIH

VÝMĚRA

49M2 BYT
3M2 BALKON

STAV

REKONSTRUKCE 2008-2010

5.600.000,-