PRODÁNO

KAVÁRNA V MOTOLE HLEDÁ NOVÉHO MAJITELE

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Malá kavárna v Plzeňské ulici má mnoholetou tradici i své klienty, zažila časy rozkvětu, prosperity a nyní se těší na nového provozovatele, který jí dodá čerstvý vítr do plachet.

Kavárna má všechny potřebné prostory pro své fungování. Dominuje jí stylový bar a několik stolů, které lze podle potřeby spojovat a rozpojovat. Nechybí samozřejmě ani oddělené toalety, úklidová místnost a zázemí pro provozovatele včetně malého skladu.

Kavárna se nachází v klidné lokalitě u krematoria Motol. Dopolední návštěvnost je zajištěná z řad návštěvníků obřadní síně, večerní klientelu získáte v okolních sídlištích. To by současný provozovatel udělal sám, pokud by neměl druhou kavárnu na Vyšehradě. Motolskou kavárnu tak rád přenechá někomu, kdo využije její potenciál naplno.

Nachází se totiž na kraji přírodního parku Košíře-Motol a naproti přírodní památky Kalvárie v Motole, kam chodí místňáci na procházky. Ti si rádi při svém výletování odpočinou v příjemné kavárničce, která v okolí nemá konkurenci. V bezprostřední blízkosti kavárny vzniká nová výstavba nadstandardních bytů, což je ideální příležitost pro oslovení klientely, která zatím nemá své oblíbené místo. Byty jsou těsně před dokončením, a proto oslovit jejich nové obyvatele stihnete ještě v podzimní sezóně. Další významnou část klientely mohou tvořit obyvatelé nedalekého sídliště Řepy, pro které bude velkou výhodou, že kavárna je hned u tramvajové zastávky. A hned ve stráni nad kavárnou je vilová čtvrť, jejíž obyvatelé si aktuálně také nemají kde večer posedět.

Část současné klientely tvoří motoristé, kteří projíždějí Prahou, například z letiště, a kteří dají přednost posilnění kvalitní kávou v útulném prostředí domácí kavárny před fastfoody. Tuto skutečnost je možné umocnit díky prostornému parkovišti, které se nachází hned před kavárnou a které patří hlavnímu městu Praha, a nabízet například možnost „drive-in“ a kávu s sebou.

Skvělým nápadem pro rozšíření klientely na léto může být prodej točené zmrzliny.

Prostor má velký předpoklad k tomu, aby se denní kavárna večer změnila na bar. V minulosti se zde konaly i venkovní večerní grilování s hudbou a zábavou. Tuto příjemnou aktivitu v letních měsících je možné obnovit. Nejbližší sousedé jsou za hradbou stromů, a proto nelze předpokládat mnoho stížností na potenciální hluk

To jsou základní nápady, které čekají na šikovného nového provozovatele k uskutečnění. Ale třeba vás napadnou další, možností k jejich realizaci je v této malé milé kavárně mnoho. A ať už přilákáte zákazníky vůní kvalitní kávy, domácích cukrovinek a pečiva, nebo večerní grilovačkou, určitě u toho budete mít dobrý pocit ze smysluplné práce a vlastního podnikání.

15.000,- Kč/měs.
400.000,- Kč odstupné