CHATA S VELKOU ZAHRADOU V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ U MONÍNCE

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Představte si místo, kde každý den začíná probuzením do jemného šepotu přírody, kde se vzduch plní vůní borovic a čerstvé trávy, a kde je každý večer korunován nádhernými západy slunce za obzorem. Vítejte v dřevěné chatě nedaleko malebné vesničky Ješetice, která se stane Vaším útočištěm před ruchem velkoměsta.

S touto chatou získáte nejen útulný přístřešek na přespání, ale i rozlehlou zahradu, která Vás okouzlí svou pestrostí. Projděte se mezi květinovými záhony, nebo se posaďte k ohništi pod vzrostlou borovicí, která poskytuje stín během horkých letních dnů. Zahrada je ideálním místem pro rodinné grilování, večerní posezení u ohně, nebo jen relaxaci s knihou a šálkem čaje.

Ješetice jsou obklopeny nádhernou přírodou, která vybízí k procházkám a výletům. V okolí najdete smíšené lesy, které se na podzim mění v barevnou symfonii, a v létě nabízejí příjemný chládek. Milovníci cyklistiky ocení množství polních a lesních cest, které vedou okouzlující krajinou. A co teprve rána, kdy se probudíte za zpěvu ptáků a můžete vyrazit na procházku rosou.

Okolí nabízí mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Milovníci koupání se můžou podívat do zatopeného lomu v Miličíně, pro točené pivo se můžete zastavit v Heřmaničkách, v zimě vyrazíte lyžovat na nedaleký Monínec, a pro rodiny s dětmi je tu ZOO Tábor, kde strávíte nezapomenutelný den plný dobrodružství.

Představte si ty dlouhé letní večery, kdy se zahrada promění v centrum dění. Přátelé a rodina se schází kolem grilu, vůně pečeného masa se mísí s čerstvým vzduchem a smích dětí naplňuje okolí. A když slunce zapadne, oheň přináší teplo a světlo, ideální pro dlouhé rozhovory pod hvězdnou oblohou.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Chata v Ješeticích čeká právě na Vás, aby se stala Vaším útočištěm a místem, kde každý den bude příležitostí pro nové zážitky a vzpomínky.

– Voda: vlastní studna na pozemku;
– Elektřina: Možno přivést z nově postaveného elektrického pomníčku 30 metrů od hranice pozemku;
– Odpad: Aktuálně toaleta řešena chemickým záchodem, lze vyhloubit jímku
– Signál: Silný 5G
– Doprava: autem možno zajet až na pozemek, vlaková zastávka je 200 metrů od chaty, odhlučněná velkým valem (násep původní zrušené trati)

Zajímají vás další detaily o chatě, nebo byste se rádi přijeli osobně podívat? Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

3.500.000,-