PRODÁNO

51,19m2 interiérové plochy

poslední rekonstrukce 2008

příjemné okolí, výhled do zeleně z obou stran

dispozice 2+1 s balkonem a šatnou

NERATOVICE: BYT 2+1 K REKONSTRUKCI V KOMPLETNĚ OPRAVENÉM DOMĚ

Byt před povrchovou rekonstrukcí, cihlový dům i s okolím po rekonstrukci – ideální kombinace. V Hrubínově ulici v Neratovicích najdete čtyřpatrový dům s krásnou novou fasádou, střechou, chodníkem, upraveným trávníkem i parkovacími místy. A v druhém podlaží je byt o rozloze 51m2, dvou pokojích, kuchyni, koupelnou se záchodem a solidně velkou komorou, kterou byste při troše optimismu mohli nazývat další místností. Zůstaňme však raději v mezích standardů – jedná se o příjemně disponovanou 2+1 s bonusem, připravenou k rekonstrukci dle vašich představ.

Pár snímků, jak by to mohlo vypadat, až se do toho pustíte, pro inspiraci přikládám.

Okna jsou zde prakticky na všechny strany, u jedné z ložnic najdete dokonce menší balkon. Obě ložnice jsou téměř totožně velké, obdélníkového tvaru a neprůchodzí. Do první z nich se dostanete z chodby, do druhé z kuchyně.

Vytápění i ohřev vody je řešen plynovým kotlem, aktuálně umístěným v kuchyni, v jednotlivých místnostech najdete zánovní radiátory.

Okna v bytě jsou plastová, dům je zateplený, takže na topení určitě finančně nevykrvácíte. I při dnešních cenách energií se se vším všudy můžete pohybovat s přehledem do 5.000,- Kč.

Poslední rekonstrukce proběhla asi před patnácti lety. Výsledek je poplatný době, navíc se od té doby ještě semtam něco měnilo, ale pokud chcete přebudování bytu o pár let odložit a nepouštět se do něj hned, můžete. Koupelna je funkční, voda teče i odtéká, záchod splachuje a pokud máte rádi červenou barvu, nemusíte na ni pár let sáhnout. Zásadní věci jako je topení, voda a elektřina, byly při té příležitosti udělány.

Jediným vyloženě nutným vstupním nákladem mimo koupě samotné bude pořízení kuchyňské linky. Prostor tady na to je více než dostatečný. Pokud rádi vaříte na plynu, tak mám pro vás dobrou zprávu.

K bytu patří sklep, takže i kdyby vám nestačila komora uvnitř, stále máte kde skladovat věci.

Okolí domu prošlo velmi příjemnou revitalizací. Upravená je příjezdová cesta, na ní jsou parkovací místa pro obyvatele domu, zeleň je zde také příjemná a ostudu neudělají ani fasády ostatních domů v okolí.

Kousek od domu najdete supermarkety snad všech značek, několik restaurací, školu mateřskou, základní i střední a samozřejmě i veškeré služby jako jsou lékaři, banky, úřady, apod. Pokud byste měli důvod jet do Prahy, dostanete se tam veřejnou dopravou za půl hodiny, autem za čtvrt.

Byt je možný bez obtíží financovat hypotékou a pokud nemáte dostatečnou bonitu, tak máme řešení i pro vás – nebojte se zeptat.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

AKTUÁLNÍ STAVPRO INSPIRACI
AKTUÁLNÍ STAVPRO INSPIRACI

3.100.000,-