PRODÁNO

100,4m2 interiérové plochy

kolaudováno 2002

příjemné okolí, výhled do zeleně z obou stran

dispozice 4+kk

PŮDNÍ MEZONETOVÁ VESTAVBA VEDLE PARKU JEZERKA

Mezonetové byty v půdních vestavbách bývají často o kompromisech. Stísněné tmavé místnosti, všude jen střešní okna, ze kterých není vidět ven, nízké stropy, ve kterých se nepostavíte. To byly první věci, které jsem si představil, když mi majitelka bytu volala, že chce prodat střešní mezonet v Nuslích. Jel jsem tam v obavách. A ty se jako zázrakem rozplynuly ve chvíli, kdy jsem do tohoto sluncem zalitého prostoru poprvé vstoupil.

 

Byt je velmi chytře a vkusně navržený a udělaný. Přestože kolaudace proběhla již před 21. lety, byt najdete ve velmi dobré kondici a je vidět, že se o něj majitelka příkladně stará. Dominantou bytu je koridor „obývák – hala – ložnice“, který díky kombinaci stěnových a opravdu velkých střešních oken a designových prosklených interiérových dveří úžasně prosvětluje celý prostor. Vyberte si pro prohlídku krásný slunný den, abyste si tuhle podívanou mohli užít v plné parádě.

 

Do bytu vstoupíte skrz menší zádveří a ocitnete se v hale. Ta slouží jako křižovatka pro přístup do úplně všech dalších místností. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je od haly oddělen prosklenými posuvnými dveřmi, které když necháte otevřené, vznikne vám jeden velký členitý prostor. Obývací pokoj má dvě plnohodnotná stěnová okna do vnitrobloku a stejně jako v celém bytě, i zde je položen světlý celoplošný koberec. Nábytek, stejně jako kuchyňská linka, je vytvořený na míru a chytře využívá podmínky, dané tvarem místnosti. Najdete tady úložný prostor zakomponovaný do místa pod sníženou částí stropu. Kuchyň je plně vybavená spotřebiči, také respektující nezvyklý tvar místnosti a velmi vhodně dotváří charakter celé místnosti.

 

V protější části bytu najdete dvě podobně velké ložnice. V obou jsou vestavěné skříně a vévodí jim velká okna – částečně střešní a částečně stěnová. Ta střešní vám poskytnou světlo, slunce a nerušený pohled na hvězdy při usínání a těmi stěnovými zase můžete hledět do zelených korun stromů v parku Jezerka.

 

Pokud vystoupáte po mlynářských schodech do patra, najdete tady prostor, který je formálně v dokumentech označen jako „šatna“, ale ve skutečnosti jde o 28,5m2 obytného prostoru. Pokud máte děti, tak už nemusíte dál přemýšlet, z jaké místnosti si udělají své království. Mimo dvojice vestavěných queen size postelí je zde i úložný prostor za zavíratelnými dveřmi. Horní patro již odpovídá běžným představám o půdní vestavbě – strop je nižší, uprostřed místnosti najdete krovní trámy. Ale děti to budou milovat. A pokud sem nebudete chtít pustit děti, může prostor úplně v pohodě sloužit jako pracovna nebo skladiště na věci.

 

V bytě najdete samostatnou koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a prostorem na pračku, toaleta je samostatná. O vytápění a ohřev vody se stará plynový kotel. Okna jsou dřevěná, veškeré interiérové dveře také, doplněná o prosklení. Byt je prodáván vybavený nábytkem, případně ho můžeme po dohodě vyklidit.

 

Dům najdete na rohu ulic Horní a Jaurisovy a blíže ke krásnému parku Jezerka už bydlet nejde. Zeleň máte doslova přes ulici a pokud park neznáte, určitě si před nebo po prohlídce vyčleňte další půlhodinku na procházku mezi stromy. V této části Nuslí najdete hromadu obchodů, restaurací, tramvajová zastávka Kloboučnická je 3 minuty pěšky od vchodu a na metro Pankrác je to dvě stanice autobusem. Prostě širší centrum města v plné své kráse.

 

Byt je v osobním vlastnictví, lze na něj čerpat jakoukoliv formu hypotéčního úvěru, se kterým vám rádi pomůžeme a pokud nemáte dostatečnou bonitu, máme řešení i pro vás. Neváhejte se zeptat. A teď už vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

8.000.000,- Kč