PRODÁNO

BYT 3+1 PŘED REKONSTRUKCÍ NEDALEKO METRA HÁJE
aneb
„DOBRÝ SOUSED JE K NEZAPLACENÍ“

Byt o velikosti 60m2 (+4m2 lodžie + 1,5m2 sklep) a dispozici 3+1 v Hněvkovského ulici na pražském Chodově je na prodej. Zajímat by se o něj měli zejména investoři a také rodiny s dětmi, případně osoby se níženou schopností pohybu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného zatepleného panelového domu obklopeného zelení a velmi komfortní občanskou vybaveností.

Do bytu se ze strany velkého parkoviště dostanete bez překonání jediného schodu po nájezdové rampě. Byt není sám o sobě bezbariérový, ale může se jím velmi snadno stát.

Sestává ze tří samostatných pokojů a kuchyně. Dva z pokojů jsou větší, jeden z nich má přístup na lodžii (4m2). Byt má všechna okna i lodžii orientovaná na západ do parku.

Je určený k většinové, převážně povrchové rekonstrukci. Má zděné jádro a koupelna by šla s přimhouřenýma očima považovat za zachovalou. Zcela jistě bude třeba položit novou podlahu, neboť ta stávající, plovoucí, je již na konci životnosti. Kuchyňská linka s plynovým sporákem je starší, ale funkční a na přechodnou dobu může ještě posloužit, stejně jako šatní stěna v předsíni.

Naopak dům je v bezvadném stavu, rekonstruováno bylo zcela vše, včetně stoupaček, zateplení, střechy, interiérů i výtahů. V domě je zaveden vysokorychlostní internet 1Gb/s od Vodafone (dříve UPC) a společná televizní antnéna pokrývá kompletní škálu digitálně vysílaných programů.

K bytu náleží sklepní kóje v suterénu.

Okolí nabízí úplně vše, co by člověk na vybaveném sídlišti očekával. V bezprostředním dosahu domu je několik škol a školek, dětských hřišť, parkování bez sebemenších obtíží zajišťuje velké parkoviště hned u domu a MHD včetně metra je také blízko. V dosahu domu je několik obchodů s potravinami, pošta, zdravotní středisko a spousta zeleně a sportovních příležitostí. Hned za rohem najdete sportovní centrum SquashPoint a několik minut pěšky to máte k Hostivařské přehradě. O zeleň zde není nouze.

Sousedi ve vedlejším bytě jsou příjemní mladí lidé, o čemž se můžete přesvědčit ve videu, kde Vám právě přímý soused v rozhovoru povypráví, jaké to je, bydlet na této adrese.

Hypotéční financování umíme zajistit a pokud nemáte bonitu, neváhejte si říci o alternativní možnosti.

 

5.600.000,- Kč

PODÍVEJTE SE NA VIDEO