PRODÁNO

MENŠÍ RODINNÝ DOMEK V DUBČI
„…pokud nepotřebujete velký palác…“

Tento menší rodinný domek je pro vás vhodný, pokud nepotřebujete velký palác, stačí vám 90m2 podlahové plochy, ale přesto si chcete dopřát výhody bydlení v rodinném domě se zahradou. Za cenu bytu získáte dům o dvou pokojích, samostatné průchozí kuchyni s jídelním koutem a nádavkem ještě prostor na podiu nad schody, který může při trochu zamhouřených očích klidně aspirovat na titul dalšího pokoje.

K tomu terasa, koupelna s rohovou vanou , menší sklep a tak akorát velká zahrada, která je dostatečně velká na to, abyste si na ní zřídili posezení u ohniště a postavili boudu pro psa, ale přitom vás nebude trápit tím, že každou sobotu strávíte několik hodín sečením trávy. Prakticky celý pozemek je ukrytý mezi zdmi a vysokým plotem, takže poskytuje maximální soukromí.

Dům je ve dobrém stavu, v průběhu let prošel částečnou rekonstrukcí. Poznáte to na plastových oknech, fasádě, nebo zcela nových tělesech lokálního elektrického vytápění. A má to i své výhody – v každé místnosti si zatopíte přesně dle potřeby.

Vodu máte obecní, ohřejete ji bojlerem, ve vaně či kuchyni použijete a necháte odtéct do obecní kanalizace. Stejně tak dešťovku.

Dubeč je přesně ta část Prahy, kdy se můžete nechat okouzlit pocitem bydlení na vesnici se všemi výhodami z toho plynoucími, ale pokud zatoužíte po víru velkoměsta, sednete na autobus, který vám staví ani ne sto metrů od domu a za čtvrt hodinky jste na metru.

Má-li dům nějakou nevýhodu, je to absence parkovacího místa. Svůj vůz můžete parkovat v okolních ulicích, nebo se poprat s úřady a vybojovat si zřízení vjezdu na pozemek.

Financování hypotékou je bezproblémové a pokud by se stalo, že na hypotéku nedosáhnete kvůli nízké bonitě, nebojte, máme pro vás jako jediní na trhu alternativní způsob financování bez prokazování příjmů. Což zejména v této době může být způsob, jak si pořídit vysněné bydlení tam, kde to jinde nejde.

Pokud se chcete na dům přijet podívat, vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi. Těším se na vás na prohlídce. Martin Lípa

7.000.000,-
VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ

+420 605 542 319 I INFO@MARTINLIPA.CZ

PODÍVEJTE SE NA VIDEO