PRODÁNO

BYT 3+1 V HORNÍCH POČERNICÍCH, CHODOVICKÁ ULICE

Chcete byt 3+1 s možností kompletní přestavby na Chodovické ulici v příjemné části Prahy – v Horních Počernicích? Tento byt v pátém patře sedmipatrového, kompletně zrekonstruovaného panelového domu je ideální volbou pro ty, kdo si chtějí své nové bydlení maximálně přizpůsobit svému vkusu.

Celková užitná plocha bytu je 67,4 m², k níž navíc přistupuje lodžie o rozloze 3,2 m² a sklep 1,4 m². Díky akvizici části společné chodby majitelé zvětšili půdorys bytu, čímž vznikl prostor s bohatými úložnými možnostmi.

Byt je připravený na odstranění umakartového jádra a v celé rozloze má pouze jednu jedinou nosnou stěnu, což otevírá mnoho možností pro přestavbu a změnu dispozice. Máte tak unikátní příležitost přetvořit prostor dle svých představ a potřeb.

V současné dispozici se jedná o třípokojový byt, dvě ložnice jsou neprůchozí a obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem. Z větší ložnice vstoupíte na lodžii. Umakartové jádro je v centrální části bytu, má samostatnou koupelnu s vanou a oddělenou toaletu.

Všechna okna i lodžie jsou orientovány na východ směrem od ulice do sídlištního parku a hřiště.

Umístění v klidné části Horních Počernic zajišťuje příjemné bydlení s výhodou kompletní občanské vybavenosti a skvělé dopravní dostupnosti. Lokalita je ideální pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidné bydlení s možností rychlého dosažení městského centra. Přímo naproti domu je vyhlášená základní škola a gymnázium Chodovická a mateřská škola Jana Lence. V ulici je Albert s přidruženými obchody a Alzaboxem, autobusová zastávka na Černý most je minutu od domu. V bezprostřední blízkosti najdete sportoviště, zeleň i benzinovou čerpačku.

Byt je v osobním vlastnictví, lze na něj bez omezení čerpat hypotéku, se kterou Vám moje finanční kouzelnice ráda pomůže a pokud máte důvod si myslet, že hypotéku nedostanete, máme řešení i pro vás v podobě alternativního financování. Neváhejte se zeptat.

Tato nabídka je skvělou šancí pro kreativní jedince nebo rodiny, které touží po bydlení, které si sami vytvoří a dodají mu osobní charakter. Zajistěte si prohlídku a objevte potenciál tohoto bytu v Horních Počernicích.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

DISPOZICE

3+1

PODLAŽÍ

6. Z 8

ORIENTACE

VÝCHOD

VÝMĚRA

67,39M2 BYT
3M2 LODŽIE
1,4M2 SKLEP

STAV

PŘED REKONSTRUKCÍ

5.600.000,-

POTENCIÁL BUDOUCÍHO STAVU PO REKONSTRUKCI