62,7m2 interiérové plochy + komora na chodbě

ke kompletní rekonstrukci bez nosných zdí

příjemné okolí, výhled do zeleně z obou stran

aktuální dispozice 3+1

3+1 KE KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI, PRAHA 8, STŘÍŽKOV

Koukáte po nemovitosti, kterou si můžete utvořit zcela k obrazu svému? Jednu takovou pro vás mám. Jde o třípokojový byt ve zvýšeném přízemí panelového domu v Červenkově ulici na Střížkově. Jedná se o tu část Střížkova, kterou najdete na Ďáblické straně – na západ od výpadovky. Před domem je velké parkoviště, v okolí klídek a všude blízko. O tom až za chvilku.

Nejzajímavější na tomhle bytě totiž je to, že je určený ke kompletní rekonstrukci zcela dle vašich představ a dobrá zpráva je, že si vnitřní dispozici můžete upravit absolutně podle svého. V bytě totiž není vůbec žádná nosná stěna a proto jediné, co vám bude diktovat podmínky, je umístění stoupaček. Všechno ostatní si můžete naskládat úplně podle svého. Máte zde prostor téměř 63m2 na hraní.

Dnešní dispozice říká, že zde najdete tři pokoje, jednu kuchyň i s jídlením koutem, koupelnu a záchod. Jádro je umakartové, takže se bude dobře vyměňovat. Byt je kompetně vyklizený a nic vám nebrání rovnou začít s přestavbou.

Co znamená zvýšené přízemí? V tomto případě to obnáší zhruba půl patra schodů od okolního terénu a spodní hranu okenní římsy dostatečně vysoko na to, aby vám nikdo nekoukal do polévky. Zároveň nebudete muset tahat tašky kdovíkam vysoko do patra a polohu stoprocentně oceníte i při samotné rekonstrukci a následném stěhování. A když se výjimečně stane, že v budoucnu nepojede výtah, můžete se jen shovívavě usmívat na své méně šťastné sousedy z vyšších pater.

Byt si tedy uděláte podle svého, ale co dům? Ten je hotový. Od interiérů, přes vodovodní rozvody, fasádu včetně zateplení, i střechu. Okna v celém domě včetně tohoto bytu byla vyměněna za plastová, vstupní portály jsou hezké, interiéry domu také. Na patře je k dispozici komora za zamčenými plnými dveřmi a o patro níže ještě společná prostora, která dříve bývala sušárnou.

Před domem najdete velké parkoviště a Červenkova ulice se tak řadí k jednomu z mála míst v Praze, kde lidé neznají problémy s parkováním. Za rohem je tramvajová i autobusová zastávka a na metru Ládví jste za deset minut.

Samozřejmě okolí domu nabízí veškerý komfort plně vybaveného pražského sídliště. Hned za domem jsou potraviny Novák a velký Kaufland na Střelničné je jen o pár kroků dál. Základka a mateřinka je přímo pod okny a pokud chcete pro své děti trochu vyšší úroveň vzdělání, tak jen přes hlavní ulici je mezinárodní škola Meridian. Proběhnout nebo jen vyvětrat se můžete v nedalekém Ďáblickém háji a pokud chcete vyrazit na víkend mimo Prahu, tak na Cínovecké výpadovce jste za dvě minuty.

Takže vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

5.000.000,- Kč