VELKÝ BYT 3+1 HNED VEDLE OC HARFA

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Už když otevřete vstupní dveře, uvidíte to, co je pro tento byt nejtypičtější. A tím je velikost prostoru, který vám nabídne. Nejen tři samostatné pokoje, ale i kuchyně a hala vás omráčí.

 

Byt je orientovaný na jih a velká okna v kombinaci s polohou bytu ve čtvrtém patře, jsou příčinou toho, že byt je po celý den krásně světlý.

 

Největší pokoj má úctyhodných 32 metrů a ani ostatní místnosti si se svými 23 s ním nezadají. Najdete tady dost místa pro obývací pokoj, ložnici i dětský pokoj a pokud jste zvyklí trávit čas spíše v kuchyni, nic vám nebrání umístit do ní jídelní stůl se sezením a třeba i pohovku.

 

Byt má velkou obytnou halu, která může posloužit jako další obytná místnost. Z ní je přístup do všech obytných místností, ale také do komory, na toaletu, a na balkon. Balkon je menší, orientovaný do vnitrobloku. Na grilovačky to tam není, ale cigárko nebo truhlík se zeleninou si tam dáte.

 

V koupelně najdete sprchový kout, nad umyvadlem velké osvětlené zrcadlo, a hlavně otevíratelné okno, díky kterému můžete do koupelny snadno přivést čerstvý vzduch.

 

Vodu i radiátory ohřejete plynovým kotlem a spotřebu si tedy řídíte zcela sami.

 

V okolí najdete vše, co moderní člověk k životu potřebuje. Hned přes ulici je obchodní centrum Harfa se všemi obchody, kinem a dalšími atrakcemi. O2 arena je hne vedle a na metro Českomoravská vám stačí zajít za nejbližší roh. U metra je také velký uzel autobusových linek a spousta úřadů a služeb. V dosahu jsou i dvě tramvajové stanice a většinou zde můžete očekávat i bezproblémové parkování pro vaše auto. Pokud stojíte o parkování v garáži, OC Harfa nabízí i dlouhodobý pronájem parkovacích stání za výhodné ceny. Poliklinika Vysočany je také v dochozí vzdálenosti a pokud zatoužíte po k relaxaci, vypravte se do parku Podvinní. Najdete v něm místa pro relaxaci, pikniky, můžete zde grilovat, cvičit, nebo se zúčastnit různých koncertů a kulturních akcí, které se zde pořádají.

 

A pokud budete chtít jen zůstat doma a kochat se pohledem z oken, můžete. Protože takovýhle výhled hned tak nikdo nemá.

30.000,- Kč/měs.+ zálohy na služby a energie

MÁTE ZÁJEM O TENTO PRONÁJEM? PROSÍM VYPLŇTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ

Jak dlouho plánujete v nájmu zůstat? *
Zvládnete bez problémů platit nájemné a vstupní náklady? *
Byl jste někdy Vy nebo Váš spolubydlící soudem potrestán za úmyslný trestný čin? *
Vyplněním všech údajů pomůžete pronajímateli v rozhodování při výběru ze zájemců. Údaje mohou být použity pro ověření bonity zájemce ve veřejných rejstřících a nebudou využity k jinému účelu. *