PRODEJ STYLOVÉHO BYTU NA MALÉ STRANĚ

VÝCHOZÍ STAV

Byt byl v prodeji 12 měsíců ve správě jiné realitní kanceláře. Během této doby se na byt přišli podívat 4 zájemci, žádný z nich neprojevil zájem. Majitelka bytu neměla od makléře zpětnou vazbu a neznala důvody, proč žádný ze zájemců byt nekoupil.

Číst více...

PRVNÍ KONTAKT

První schůzka proběhla dva týdny před koncem platnosti smlouvy s původní kanceláří. Rozklíčovali jsme několik chyb, které během uplynulého roku proběhly a využili informace, že 2 ze 4 zájemců byli Francouzi. To nám dalo určitou nápovědu ohledně cílové skupiny. Domluvili jsme se, že počkáme měsíc, než vyjdeme s nabídkou na trh, abychom nechali potenciální zájemce nabídku „zapomenout“.

Během této doby byl čas připravit kampaň na míru.

TVORBA KAMPANĚ

Silná indicie v podobě zkušenosti dosavadních pokusů vedla k zaměření se na zahraniční zájemce. Byt se nachází na pomezí Smíchova a Malé strany v lokalitě Újezda. Je to část Prahy, plná kavárniček, obchodů se suvenýry a je tu několik turisticky zajímavých dominant, včetně oblíbeného Petřína.
Byt jsme nadesignovali v lehkém prosluněném stylu, použili jsme bílé barvy nábytku, aby se zvýraznila jeho světlost. Zároveň jsme při vymýšlení hlavního motivu měli na mysli tyto základní prvky: vášeň, smyslnost, vzdušnost.

Výstupem byla videoupoutávka s tanečním párem v rytmu tanga, které tyto prvky spojuje, jako hlavního motivu celé kampaně.

SPUŠTĚNÍ KAMPANĚ

Akci jsme spustili v prvním říjnovém týdnu. Během jednoho měsíce se na byt přišlo podívat 11 zájemců, cca polovina z nich byli cizinci. Byt koupil téměř přesně za měsíc český architekt, kterého na inzerát upozornila jeho italská manželka.

VÝSLEDEK

Na základě cenové analýzy a důvěry ve vlastní schopnosti jsme na trh nemovitost uvedli za částku o 900.000,- Kč vyšší. Tuto navýšenou částku se povedlo obhájit, aniž by kupující jevil zájem jednat o snížení ceny.

  • designové vybavení bytu dekoracemi a nábytkem

  • fotografie vytvořené s důrazem na prostor a světlost bytu

  • video s na míru vytvořenou taneční sestavou v rytmu tanga

  • kompletní inzertní kampaň

  • právní zajištění převodu vlastnictví

DOSAŽENÁ PRODEJNÍ CENA BĚHEM 2 MĚSÍCŮ
O 900.000,- VYŠŠÍ, NEŽ ZA JAKOUBYL BYT V NABÍDCE KONKURENCE PO DOBU 1 ROKU

V RYTMU TANGA

Bydlení na pomezí Smíchova a Malé strany s sebou vždy ponese romantickou atmosféru nočního života, turistického hemžení a procházek po nedaleké Kampě, Petřínu, nebo Janáčkově nábřeží. Byt ve Zborovské ulici v novorenesančním domě z druhé poloviny 19. století nabízí na ploše 122 metrů příležitost nejen být ve středu dění, ale zároveň si dopřát i opravdu komfortní životní prostor.

PODĚKOVÁNÍ

Celý příběh tohoto bytu byl ve znamení hudby, takže i na rozloučenou ode mne všichni zúčastnění dostali tématické dárky. LP desky s jejich oblíbenými interprety. Prodávající si smlsnuli na Depešácích a kupující si vychutnal Leonarda Cohena.

PŘED A PO

PŘEDPO
PŘEDPO