PRODÁNO

BYT 3+1 PŘIPRAVENÝ KE KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI V HORNÍCH POČERNICÍCH

 

Horní Počernice jsou výborné místo pro život. A tento konkrétní byt je zcela připravený na rekonstrukci, abyste si ho mohli rozvrhnout po svém. K tomu má ty nejlepší předpoklady, protože jen jedna zeď v celém bytě je nosná. Všechno ostatní jsou jenom příčky, takže na sedmdesáti metrech čtverečních si můžete prostor poskládat úplně dle svých představ.

 

V současném stavu se jedná o čistokrevnou 3+1 s malou průchozí koupelnou a toaletou. Z největšího pokoje je vstup na lodžii, orientovanou k jihu. Ta má sama o sobě dalších skoro 8 metrů a vůbec nic nebrání tomu, abyste z ní udělali třeba zimní zahradu. Skrz okna zbývajících dvou pokojů budete hledět k východu a určitě počítejte s nutností jejich výměny.

 

Stará podlahová krytina i původní kuchyňská linka je odvezena. Jádro je umakartové a nenosné zdi jsou také z lehkých materiálů, takže případná demontáž bude dílem okamžiku.

 

U bytu, určeného k rekonstrukci, je však důležitý zejména dům, ve kterém se nachází a okolí domu. A právě tyto dvě veličiny jsou u této nabídky i její nejsilnější stránkou.

 

Dům samotný prošel v minulosti velkými rekonstrukcemi, během kterých došlo k zateplení fasády (PENB třída C), všechny stoupačky jsou v plastu a vkusně zrekonstruovaný je i interiér vstupu. V domě jsou dva výtahy, které zvládnou skvěle obsluhovat všech deset pater tohoto domu. Mimochodem, už jsem zmiňoval, že byt, o který se zajímáte, je ve čtvrtém podlaží?

 

V domě vedle sebe funguje bytové družstvo a společenství vlastníků. Tento konkrétní byt je v osobním vlastnictví, takže na jeho nákup můžete bez obav čerpat hypotéku. Pokud byste s ní chtěli pomoci, neváhejte se zmínit, umíme takřka zázraky. A to včetně řešení situací, kdy vám na klasickou hypotéku papírově nevychází bonita.

 

Pozemek pod domem je v podílovém spoluvlastnictví a nádavkem získáte ještě právo užívání okolní zeleně, která je ve vlastnictví družstva a od veřejných prostor oddělená symbolickým plůtkem. Ten chrání trávník zejména před nahodilým pobíháním štěkajících kamarádů, takže se nemusíte bát šlápnutí do nepříjemného překvapení.

 

V okolních ulicích jsou solidní parkovací kapacity a pokud budete mít zájem, současný majitel bytu Vám rád přenechá svou nájemní smlouvu na parkovací místo na nedalekém oploceném parkovišti.

 

Zastávka MHD je nedaleko a na Černém Mostě na metru jste za pár minut. Škola je doslova přes ulici, stejně jako několik dětských hřišť a parků. Restaurací, kde se dobře najíte i barů, kde se dobře napijete, je v okolí několik, Albert i s Alzaboxem tu také nechybí a celkově jsou Horní Počernice výborné místo pro život. Neříkal jsem to už?

 

Takže jestli máte nachystané nářadí, tak vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

 

5.500.000,-

dokumentace

předpis záloh

PENB

PENB