PRODÁNO

2KK V RUDNÉ
Byt v hezkém domě se zahradou

To jsou ptáci. Slyšíte to lidi? To jsou ptáci, to je prostě příroda. Jsem v Rudné.

Vždycky, když se přede mnou řekne Rudná, tak se mi automaticky vybaví Rudná, Chýně a Břve, neboli 3 vesnice, co jsou tady v okolí. No a když už se řekne Rudná Chýně Břve, tak to už samozřejmě vybízí k tomu, aby si člověk z toho dělal legraci a říkal, že nerudná tchýně řve. Ale tady na tom místě by vlastně vůbec neměla důvod řvát, protože tohle je moc hezké místo.

Už ta čtvrť tady, ty domy v okolí… Pěkné, nové, upravené ulice, hezké domky, hezké ploty, hezké zahrady. A uprostřed toho všeho je dům nějakých 8-9 let starý a v tom domě je byt, ve kterém já teď právě jsem, koukám z okna na zahradu, která k tomu domu patří a vlastně mi tady je celkově dobře.

A je to takovej ten fajn pocit, kterej bych rád dopřál i vám. Přijměte, prosím, moje pozvání, přijďte se do tohohle toho dvoupokojového pěkného bytu sami podívat.

Jde o byt o velikosti 2+kk rozkládající se na 45m2. Do bytu se dostanete bez překonání jediného schodu, takže lze považovat za vhodný i pro lidi s pohybovým omezením. Všechna okna jsou orientována do oplocené zahrady, určené k využití jen obyvatelům domu, takže se jedná o velice klidné bydlení. Navíc na zahrádce můžete dělat grilovačky, zacvičit si tam, nebo se třeba v létě slunit.

Byt a jeho vybavení, stejně jako dům, má na kontě dovršených 9 let své existence, tedy všechny porodní bolesti novostaveb již byly vyřešeny a nebudete muset na nic významného sáhnout.

Provoz bytu je velmi úsporný, v závislosti na počtu osob a reálné spotřebě se budete s náklady pohybovat v nízkých jednotkách tisíc. Evidenční list s přehledem plateb vám předám na prohlídce. K bytu patří jedno vyhrazené parkovací místo a autobusem jste na Zličíně u metra za 12 minut, případně vlakem na Smíchově za 22 minut a to každou půlhodinku. Ale pokud v Praze nepracujete, tak vás do ní nic nenutí jezdit, veškerou síť obchodů i služeb najdete v Rudné v dostatečném zastoupení.

Když se vám bude byt líbit, tak není nic jednoduššího, než si ho koupit. Takže teď je to, přátelé, na vás. Vemte telefon, vůbec na nic nečekejte a zavolejte mi, ať tchýně neřve.

3.850.000,-
VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ

+420 605 542 319 I INFO@MARTINLIPA.CZ

PODÍVEJTE SE NA VIDEO