BYT 2+KK PO REKONSTRUKCI V KLIDNÉ ČÁSTI TURNOVA

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Přináším Vám jedinečnou příležitost k pořízení krásného a světlého bytu 2+kk o velikosti 52 m² s balkonem, který se nachází ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného a zatepleného domu ve Sportovní ulici v Turnově. Tento byt je ideálním místem pro ty, kteří touží po pohodlném bydlení v klidné lokalitě, přitom však s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky.

Dispozice bytu:

Kuchyňská linka je vyvedena v dřevěném masivu a navazuje bezprostředně na obývací pokoj. V kuchyňské části bytu najdete dost prostoru pro realizaci kulinářských představ, vejde se do ní i menší jídelní stůl. Prostorný obývací pokoj, který navazuje na kuchyň, je světlý a vzdušný díky velkým francouzským oknům, která vedou na balkon. Na balkoně si můžete vychutnat svou ranní kávu s výhledem na klidnou čtvrť, nebo se večer relaxovat se zapadajícím sluncem v zádech.

Ložnice je příjemně velká, mimo velké postele do ní pohodlně umístíte i šatní skříň a komodu.

Koupelna je laděna do tlumených kávových a vanilkových odstínů, je vybavena velkým sprchovým koutem, umyvadlem a najdete tady i prostor na pračku. Samostatné WC je prakticky přístupné z předsíně.

Výhody bytu:
• Kompletní rekonstrukce: Byt prošel vkusnou rekonstrukcí, kde byl kladen důraz na estetiku a funkčnost. Vysoký standard provedení, nové podlahy, dveře, okna a elektroinstalace.
• Balkon: Balkon orientovaný na jihovýchod, ideální jak pro sušení prádla, tak pro relax.
• Výborná lokalita: Klidná a bezpečná čtvrť s rychlou dostupností do centra města.
• Energetická úspornost: Dům je kompletně zateplený, což přispívá k nízkým nákladům na vytápění.
• Parkování: Přímo před domem najdete dostatek parkovacích míst, o která se nedělíte s nikým jiným, než s ostatními obyvateli domu.

Lokalita:
Sportovní ulice je jednou z nejžádanějších lokalit v Turnově díky své blízkosti k přírodě i městské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti najdete moderní sportovní areál s tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm a plaveckým bazénem, skatepark i zimní stadion, což ocení zejména sportovní nadšenci. Pro rodiny s dětmi je zde mateřská škola a základní škola, což výrazně usnadní každodenní logistiku.

Pár kroků od domu se nachází oblíbený park s dětským hřištěm a množstvím zelených ploch pro pikniky či venkovní aktivity.
Blíž k nádraží už snad ani bydlet nejde, takže pokud chcete vyrazit z Turnova pryč a nechcete startovat auto, vlaky i autobusy máte doslova nadosah.

Vyrazit můžete do skalního města, na hrad Valdštejn či zámek Hrubý Rohozec. Případně kamkoliv jinam, zábavy a kultury je v okolí Turnova spousta.

Byt je v osobním vlastnictví bez právních komplikací, můžete na něj bez obav čerpat hypotéku se kterou vám rádi pomůžeme a pokud nemáte pro klasickou hypotéku dostatečnou bonitu, nebojte se zeptat, máme řešení i pro vás.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

DISPOZICE

2+KK + BALKON + SKLEP

PODLAŽÍ

4. (3. PATRO) Z 5

ORIENTACE

JIHOVÝCHOD

VÝMĚRA

52M2

STAV

PO REKONSTRUKCI

4.000.000,-