PRODÁNO

GARSONKA S PŘEDZAHRÁDKOU

Milotická ulice, Praha 5 – Zličín

  • „Bylo mi dvacet a podle našich je ten nejvyšší čas, abych zvednul kotvy.“
  • „Mám po škole a na závazky mám ještě dost času, ale k rodičům si návštěvy zvát fakt nechci.“
  • „Nemůžu už moc dobře na nohy a jedna místnost se zahrádkou je přesně to, co potřebuju.“
  • „Chci pořídit investiční byt, který pronajmu lusknutím prstu bez sebemenšího prodlení.“

Poznáváte se v tom?

Metropole Zličín je moderní sídliště, které před 9 lety postavil Central Group. Je to jeden z developerů, u kterého se můžete spolehnout na to, že nešidí na kvalitě ani materiálech. Za těch 9 let existence domu už by se to beztak projevilo.
Wikipedie tvrdí, že je zde celkem 1730 bytů. Z toho bývá průběžně několik na prodej. Nejinak je tomu i teď a vy asi ode mne čekáte, že vám řeknu, proč byste z těch několika bytů, které jsou v nabídce, měli vybrat zrovna tento. Řeknu – a rád!

– ke 30m2 čtverečním dostanete ještě částečně dlážděnou a částečně zatravněnou oplocenou předzahrádku, která bude jen a jen vaše. Můžete si tam postavit grill, dát si tam škopík s vodou, nebo lehátko a číst si na sluníčku. Teda teď v zimě radši ne;
– auto, motorku, nebo skútr zaparkujete pěkně v garáži pod střechou a do bytu vkročíte suchou nohou (pokud teda nestihnete zmoknout na motorce ještě před příjezdem);
– co se vám nevejde do bytu, to můžete dát do sklepa. A do bytu toho dáte dost, protože na rozdíl od ostatních podobných bytů tento má v předsíni vestavěnou šatní skříň hned za vstupními dveřmi;
– už jste někdy v garsonce viděli oddělený záchod od koupelny? Ne? Tak tady to bude poprvé;
– kuchyňská linka je v bezvadném stavu, trouba, sklokeramická deska i digestoř jsou plně funkční a připravené na vaši kulinařinu;
– zahrádka je orientována do vnitrobloku, takže nebudete ani vystaveni pohledům kolemjdoucích, ani nebudete muset koukat na auta.

Náklady na provoz bytu jsou nízké. 1.974,- včetně 3,- korun jako příspěvku na dětské hřiště. K tomu jen elektřina a internet.

O dům se SVJ výborně stará, vše funguje jak má, přístup je kompletně bezbariérový.

Znáte jak to bývá, developer vysekne supr projekt, malé byty, velké byty, byty se zahrádkou, parkovací stání, prostě všechno. Úředník ale dojde k závěru, že některé z těch bytů by měly vlastně být nebytové prostory, protože jinak by na tom úřadě seděl zbytečně. No a tak developerovi nezbyde, než ty malé byty s předzahrádkou oficiálně přejmenovat. Banky to chápou, přinejmenším některé, takže i když se jedná formálně o nebytový prostor, tak jsou schopny Vám na to dát hypotéku. Pomůžeme, poradíme, zařídíme. Nebojte se zeptat.

Neváhejte si zavolat o termín prohlídky. Aktuálně je byt obýván nájemníkem a proto prohlídky budeme plánovat s mírným předstihem, abychom mu dopřáli trochu toho předvánočního klidu. Ale je se vším srozuměn a pokud chcete byt pro sebe, tak počítá s tím, že se bude stěhovat.
Těším se na vás
Martin Lípa, makléř

4.600.000,-
VČETNĚ VŠECH POPLATKŮ

+420 605 542 319 I INFO@MARTINLIPA.CZ